ארה"ב: 2 הרוגות ופצוע במסע ירי בסן פרנסיסקו

אדם נכנס לחנות תכשיטים במרכז קניות בסן פרנסיסקו שבארה"ב ופתח באש לכל עבר. כתוצאה, נהרגו 2 נשים, וגבר נוסף נפצע באורח קשה. רק לאחר שנגמרה לחשוד התחמושת, המשטרה הצליחה לעצור אותו ולקחת אותו לחקירה. טרם ידוע המניע למעשה

2 הרוגות. ארכיון (רויטרס)

שוב מסע ירי בארה"ב: 2 נשים נהרגו וגבר נפצע באורח אנוש לאחר שאדם נכנס לחנות תכשיטים במרכז קניות בסן פרנסיסקו שבארה"ב ופתח באש לכל עבר - כך מדווחת המשטרה המקומית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מפקד המשטרה בעיר גרג סור סיפר כי החשוד פתח באש גם לעבר השוטרים שהגיעו למקום. הוא הצליח לברוח לאחר מכן, אך שוטרים נוספים שהגיעו למקום הצליחו לעצור אותו לאחר שנגמרה ליורה התחמושת הוא נעצר על ידי המשטרה ונלקח לחקירה.

סור אף הוסיף כי המשטרה לא יודעת את המניע למעשה, אך הבהיר כי זו לא הפעם הראשונה בה החשוד הגיע למרכז הקניות. לאחר שהחל לירות, המשטרה פינתה את מרכז הקניות והזמינה כוחות ימ"מ ויחידות כלבנים על מנת לעצור את החשוד.

סור אף סיפר כי המשטרה לא פתחה באש לעבר היורה, כיוון שהנוהל מחייב את השוטרים במרכז הקניות לא לשאת עליהם נשק. גם כאשר הגיעו הכוחות המיוחדים, לדבריו, היו אזרחים רבים באזור, ולא היה ניתן לירות בחשוד ללא הסכנה לפגוע גם באזרחים אחרים.