צפו: לוויתן נגח בגולש בחופי סידני: "אמרתי לו היי"

הגולש האוסטרלי בן ה-38 זכה למפגש לא נעים עם לוויתן עצום בחופי סידני - ונשאר חי כדי לספר. "אני רק זוכר את הלוויתן הענק הזה מתקרב לאט לאט ומסתכל עלי", שיחזר הגולש. רשת אוסטרלית תיעדה את היצור הימי העצום מהאוויר. כך זה נראה

הגולש האמיץ: חוף באנדי הוא בדרך כלל המקום שממנו אנו מראים תמונות שמספרות על החיים הטובים של תושבי אוסטרליה, אך הפעם הסיפור שונה לחלוטין. לוויתן ענק, שהגיע סמוך מאוד לחוף והועף על ידי גולש גלים, הכה בגולש אחר בשם בישאן רג'אפקסה - שנשאר בחיים כדי לספר על האירוע המבעית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הגולש בן ה-38, שהגיע לחוף להנאתו, אמר שהוא שם לב ליונק הענקי שכבר היה קרוב מאוד לגלשן שלו, והדבר הבא שהוא זוכר זה את טעמו של החול. בבית החולים טיפלו בפגיעות קלות שספג בראש ובכתפיים.

ערוץ 7 האוסטרלי אף צילם את הלוויתן מהליקופטר, ותיעד אותו שוחה לאורכו של החוף זמן קצר אחרי שהתקיף את הגולש. "אני רק זוכר את הלוויתן הענק הזה מתקרב לאט לאט, מסתכל עלי ואז... דיברתי איתו כמו שמדברים לכלב או חיה, אמרתי לו 'היי', בזה זה נגמר, אולי כך הוא פשוט לחץ את ידי, אני לא באמת יודע", סיפר הגולש בקור רוח מבית החולים.

משמר החופים האוסטרלי לקח אותו לטיפול בבית החולים סנט וינסנט, שם הוא עדיין מטופל. "אני חושב שהוא היה בגודל של מיניבוס. זה היה גדול, הלוויתן הכי גדול שראיתי, הייתי כל כך קרוב אליו, הוא נראה מאסיבי, כמו שאנחנו מדמיינים חייזר, ממש כמו חללית של חייזרים, זה היה מדהים", סיכם.