דיווח: ישראלי נהרג בתאונת פגע וברח בבוסטון

ישראלי בשנות ה-40 לחייו נהרג בתאונת פגע וברח בבוסטון - כך מדווחים כלי התקשורת המדינה. על פי החשד, טנדר שנסע על גשר סגאמור, פגע ברכבו וברח מהזירה. ככל הנראה, היו איתו עוד בני נוער מישראל ברכב. המשטרה פתחה במצוד

כלי תקשורת בארה"ב מדווחים כי ישראלי בשנות ה-40 לחייו נהרג במהלך תאונת פגע וברח במדינת מסצ'וסטס. כוחות מקומיים פתחו במצוד אחרי נהג טנדר, שעל פי החשד פגע ברכבו בגשר סגאמור, ונמלט מהמקום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

התאונה, התרחשה ביום חמישי בלילה, ובמהלכה נפצעו עוד שלושה בני אדם שהובהלו לבתי החולים. חוקרי המשטרה אמרו כי טנדר בצבע כהה פגע במשאית אחרת שנסעה מזרחה, וזו התנגשה חזיתית עם רכב מסוג מיני-וואן שנסע מערבה.

"הרכב נמלט מהמקום לכיוון מזרח על כביש מספר 6, ואנו מאמינים כי הוא ניזוק באופן קל-בינוני בחזית השמאלית או בצדו השמאלי", אמרו במשטרה המקומית, וביקשו סיוע מתושבי האזור במציאת הרכב והנהג. על פי הדיווח, הישראלי שנהרג נהג ברכב קרייזלר מסוג "טאון אנד קאנטרי" מודל 2012, שבו היו עוד מספר בני נוער מישראל. שמו טרם פורסם.

הקונסוליה הישראלית בבוסטון מסרה לכלי תקשורת מקומיים כי הישראלי שנהרג היה בחופשה, לרגל בר מצווה של אחד מנוסעי הרכב, וכי אשתו הוזעקה לארצות הברית בשל האירוע.

בנוסף, מייקל פרלונג בן 43, שנהג בטנדר GMC סיירה מודל 2004, נפצע קשה בתאונה, לאחר שאותו טנדר חשוד פגע גם בו. משפחתו פרסמה הצהרה בה הודתה לכל מי שתמך בה מאז התאונה ומסרה כי מצבו מוגדר קריטי, וכי הוא מאושפז בבית החולים.