צפו: דגל אוסטרליה מאלף כבשים

חוואית מאוסטרליה החליטה לחגוג את היום הלאומי של אוסטרליה בדרך יצירתית במיוחד. בזמן שכולם חגגו בטקסים, בזיקוקים ובמסיבות ברביקיו, האנה החליטה לסדר את 1,030 הכבשים שהיא מגדלת בצורה של הדגל האוסטרלי. צפו

אזרחי אוסטרליה ציינו אמש (שני) את "יום אוסטרליה" בטקסים, זיקוקים ומסיבות ברביקיו ברחבי היבשת החמישית, אבל האירוע המוזר והמעניין ביותר נערך דווקא בקלקאלו, שם חוואית אוסטרלית גאה בשם האנה מריוט יצרה בעזרת כלבי רועים ומשאית מזון את דגל אוסטרליה - מכבשים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

החוואית בת ה-32 הניעה את 1,030 הכבשים שלה במטרה "להראות את הצד הקליל יותר של האומה. זו עבודה די משעממת, לכן חשבתי לעצמי איך אפשר להפוך אותה למעניינת יותר, אז יצרתי דגל".

תמרון הכבשים ליצירת הצלב היה, לטענת מריוט, די פשוט. אבל יצירת הכוכבים ובמיוחד הניסיון לגרום לכבשים לעמוד במקום אחד מבלי לזוז, הייתה משימה מסובכת בהרבה. "המשא ומתן עם הכבשים לקח לי די הרבה זמן, אבל בסוף זה יצא לא רע בכלל", היא אמרה לערוץ 7 האוסטרלי. מריוט, הכותבת בכבשים, יצרה גם את האותיות OZ, ראשי התיבות של המדינה כדי "להציג את אהבתנו לחיים ולאדמה, להציג את הצד החיובי של התעשייה החקלאית במדינה".