מה קרה לכוכבי הוליווד?

למפיקים בהוליווד המשוואה הייתה פשוטה: השם וויל סמית על הפוסטר - שווה מינימום כמה מאות מיליוני דולרים בקופות. אותה נוסחה עבדה כשהיה מדובר בטום קרוז, או בבראד פיט. אבל מתברר שלא תמיד אפשר לבנות על ההבטחה. גם הכוכבים הגדולים האלה לאחרונה מאכזבים

כמה מהכוכבים הגדולים של הוליווד סובלים בימים אלו מנפילות מקצועיות כואבות. סרטו החדש של וויל סמית למשל, "העולם שאחרי", תואמת את התוצאות המביכות של הסרט בקופות באמריקה - הפתיחה הגרועה מאז 1996. אבל סמית ממש אינו לבד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 באינטרנט

"העולם שאחרי" הופק בתקציב עתק שככל הנראה לא יכוסה, ועל רווח אפשר רק לחלום. גם הקריירה של טום קרוז בדעיכה - השנה הוא הרוויח רק מחצית ממה שהרוויח בשנה שעברה. סרטו החדש "אבדון" כשל בקופות, כמו כל סרט בכיכובו מאז 2005 שאינו חלק מסדרת משימה בלתי אפשרית.

בסרט מלחמת העולם Z שיצא בקרוב גם בישראל מסתמכים בעיקר על השם של בראד פיט. תקציב הפקה של למעלה מ-200 מיליון דולר נראה שיהיה קשה לכסות כמעט בכל תקציב. ההכנסות ברחבי העולם אמנם מצליחות יותר מבארה"ב, אבל שובר קופות לא יהיה כאן.

לא צריך לרחם על השלישייה הזאת: הם עשו מספיק כסף וההפקות ימשיכו להגיע, אבל המרחק בין תהילה לכישלון בהוליווד הוא קטן מאוד גם כשאתה כוכב גדול.