צפו: הראייה המפתיעה של בנו של מלך הפופ - סרטון משפחתי נדיר של ג'קסון

פרינס מייקל ג'קסון, בנו הבכור של מלך הפופ המנוח העיד היום בבית המשפט בתביעה של משפחת ג'קסון נגד מארגני המופע במהלכו מת אביו. כדי להמחיש את החיים עם הזמר הכוכב - פרינס הציג תמונות נדירות מהימים באחוזת נוורלנד

גם ארבע שנים אחרי מותו - מלך הפופ עדיין איתנו. מייקל ג'קסון עולה באוב בסרטון נדיר בו הוא נראה משוחח ומשחק עם שלושת ילדיו הקטנים (אז). המוות הקשה עדיין מזעזע את המשפחה שהגישה תביעת פיצויים במיליארדים. פרינס, בנו הבכור של ג'קסון העיד בפני בית המשפט האמריקני ואמר שאביו היה נרגש מאוד לקראת חזרתו לבימה אבל שמע אותו לא אחת צועק לטלפון בשיחות עם מארגני סיור ההופעות של "THIS IS IT" על כך שלא נותנים לו לערוך מספיק חזרות, כדי לחזק את דבריו הוא הקרין את הסרטון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי העדות של פרינס ג'קסון השיחות האלה הסתיימו לא אחת בבכי של מלך הפופ. פרינס אמר שהוא שמע את אביו אומר למארגנים "אתם הורגים אותי". המשפט נערך במסגרת תביעה נגד מארגני המופע מחברת AEG שעל פי עורכי הדין של המשפחה, שלחו את הרופא לטיפל בזמר שבסופו של דבר הורשע בגרימת מוות ברשלנות כי סיפק לג'קסון יותר מידי תרופות מרשם שגרמו למותו. ב-AEG אומרים בתגובה שהם לא אחראים לרופא ומעשיו והאשמה נופלת דווקא על כתפיו של ג'קסון עצמו שניהל חיים פרועים ולא בריאים. גם הבת פריס שניסתה לשים קץ לחייה לפני מספר שבועות, צפויה להעיד.

כדי להמחיש את המצב - הבן פרינס ג'קסון, פתח את העדות שלו עם סרטון ביתי באורך של 15 דקות ובו נראה ג'קסון בחווה NEVERLAND, הוא שר עם ילדיו הביולוגיים וכמו שכל כך אופייני לו גם עם עוד כמה ילדים אורחים על השטיח. אחרי הסרטון פרינס תיאר את החיים לצידו של אביו בחווה, במזרח התיכון, באירלנד ובלאס ווגאס. הוא אמר שאביו עבד כל הזמן ושהילדים בכלל לא ידעו שאביהם הוא "מלך הפופ". פרינס אמר עוד כי "תמיד הקשבנו למוזיקה שהוא עשה, אבל לא ידענו שהוא כוכב על".

המשפט נגד מארגני המופע נמשך כבר תשעה שבועות, אבל פרינס הוא בן המשפחה הראשון שמעיד, בהמשך גם אחותו פריס בת ה-15 ואחיו הקטן טיטו יעלו לדוכן העדים. שינסו להראות שמייקל ניהל חיים נורמלים עד כמה שכוכב כזה יכול לנהל. ב-AEG ינסו לשכנע את 12 העדים שג'קסון היה מעורער ולמשפחה לא מגיע לקבל את הסכום שהיא דורשת בסך מיליארדי דולרים. התביעה הוגשה במקור על ידי אמו של ג'קסון ובשבועות הקרובים אמור לצאת עשן לבן.