ספרד: תינוק שהה בבור יומיים - ושרד

המשטרה הספרדית עצרה אישה בת 26 בחשד שניסתה לרצוח את תינוקה בן היומיים. התינוק חולץ לאחר כ-40 שעות לאחר ששכן שמע את בכיו והזעיק את המשטרה. האישה בחקירתה: "לא יכולתי להרשות לעצמי הפלה, ולכן השלכתי אותו"

חולץ לאחר 40 שעות. אילוסטרציה (רויטרס)

אם לתינוק בן יומו נעצרה על ידי המשטרה הספרדית לאחר שניסתה להרוג את תינוקה - מכיוון שלטענתה לא יכלה להרשות לעצמה לבצע הפלה. מפרטי החקירה עולה כי התינוק, בן יומיים בלבד, שהה במשך כ-40 שעות בבור ניקוז לא הרחק מבית אמו בעיר וירגן דל-כרמן שבספרד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

התינוק, שנמצא עטוף בניילון עם חור באזור הפה על מנת שיוכל לנשום, נמצא על ידי שכן שחשב שמדובר בחתול מיילל: "שמעתי יללות, וחשבתי שמדובר בחתול. לאחר שהיללות לא פסקו, הזעקתי את המשטרה". התינוק חולץ מיד לאחר מכן, לאחר ששהה בבור הניקוז כמעט שתי יממות.

האם, בת 26, חשה ברע והגיעה לבית החולים - שם סיפרה כי הפילה את תינוקה. לאחר שנעצרה על ידי המשטרה, הודתה שלא יכלה להרשות לעצמה לבצע הפלה והובילה את השוטרים לתינוק. מצבו של התינוק מוגדר קשה, והוא סובל משבר ביד ובמקומות נוספים. עם זאת, הרופאים מסרו כי הוא אינו נמצא בסכנת חיים.

הרשויות בספרד הודיעו כי האם נמצאת במעצר. ומה לגבי עתיד התינוק? שירותי הרווחה במדינה הודיעו כי הם יבצעו בדיקת רקע למשפחה לפני שיקבלו החלטה בדבר עתידו.