סרטון מיני לקידום תיירות בתל אביב מעורר זעם בקנדה

הקהילה היהודית בקנדה סוערת: קמפיין חדש של המרכז הרשמי לנושאי ישראל ויהודים במדינה מעורר ביקורת בקרב הקהילה היהודית, מכיוון שבסרטון ניתן לראות רמיזות למין קבוצתי. "זה הגימוד האולטימטיבי של החלום הציוני, ונמצא על גבול מעליב מאוד", אמר הרב פיליפ שיים מבית הכנסת בני בית ישראל בטורונטו

מתוך הסרטון (youtube)

תל אביב - עיר לחגיגות של סקס חופשי. כך לפחות לפי קמפיין תיירות חדש שפורסם בקנדה ומעורר את זעמה של הקהילה היהודית הגדולה במדינה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

קמפיין תיירותי שנועד לצעירים, ונוצר על ידי הזרוע ה"צעירה" של המרכז הרשמי לנושאי ישראל ויהודים בקנדה, משתמש במין קבוצתי - או לפחות רומז לו. זאת, במטרה לעודד את התיירות לתל אביב.  

הארגון הצעיר, Size doesn't matter (הגודל לא קובע), כבר עלה לכותרות לפני 3 שנים, לאחר שהשתמש בבדיחות בעלות אופי מיני בוטה בסרטון שנועד גם כן לקדם את התיירות בישראל. הפעם, מדובר בסרטון המשתמש באזכורים של מין קבוצתי, כדי לקדם את "העיר הסקסית, החילונית והחצופה" ליהודים קנדים צעירים.

צפו בסרטון:

בסרטון בן ה-30 שניות שמשווק תחת הקמפיין, ניתן לראות גבר לבוש תחתונים העומד במרפסת של מלון בחוף תל אביב. בתוך החדר, הוא נכנס למקלחת.

לאחר שרואים את הגבר מתקלח בחושניות, אישה מצטרפת אליו למקלחת, ומיד לאחריה מופיע זוג רגליים נוסף כאשר ברקע נשמעים קולות בעלי אופי מיני. לאחר מכן מופיע הכיתוב: "תל אביב, יש מקום לכולם". עד כה צפו בסרטון יותר מ-70 אלף איש.

התגובה לא איחרה לבוא. רבנים קנדיים הגיבו למודעה החדשה באינטרנט והגדירו אותה ככזו ש"נעה בין בלבול ולעג, לגועל". "אתה לא רוצה שאנשים המגיעים לישראל יבואו רק בשביל לקיים יחסי מין - וזה כמעט מה שהסרטון מציע. זה הגימוד האולטימטיבי של החלום הציוני, ונמצא על גבול מעליב מאוד", אמר הרב פיליפ שיים מבית הכנסת בני בית ישראל בטורונטו. הרב כינה את הסרטון "פורנו רך", וטען כי הסרטון הוא שימוש גרוע מאוד של כסף מקרנות קהילתיות.