הכירו: הכלב הכי "מכוער" בעולם

אמנם לנו הוא נראה דווקא די חמוד, אבל שופטי התחרות הבינלאומית לכלבים מכוערים, בחרו ב- Walle בן ה-4 מקליפורניה להיות הכלב הכי מכוער בעולם. הסיבה: ראש עצום, רגליים של ברווז והליכה משונה. הבעלים המאושרים: "אני אוהבת אותו בכל מקרה"

מכוער? דווקא דיי חמוד. הזוכה Walle (AP)

ראש עצום ורגליים של ברווז. כלב מגזע ביגל מעורב עם בוקסר ובאסט האונד ("האש פפי") זכה בתחרות העולמית בתואר הכלב הכי המכוער. מדובר בפעם ה-25 שמתקיימת התחרות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הכלב, שעונה לשם Walle, הוא בן 4 וגר אצל בעליו בצ'יקו קליפורניה. הוא נבחן ברגע האחרון וקטף את התואר מבין 30 כלבים אחרים. "הוא נראה כאילו עשו לו פוטו-שופ (עיבוד תמונה) עם כל מיני סוגים של כלבים ואולי גם חיות אחרות", אמר בריאן סובל, שופט בתחרות.

לא ייזכה בתהילה , בינתיים (AP)

מכוער, אך לא זכה (AP)

תמי ברבי, הבעלים של הכלב הזוכה Walle, קיבלה אותו כשהוא היה בן שלושה חודשים בלבד. "אנשים באים אלי ואומרים לי כל הזמן שיש משהו לא בסדר בכלב שלי, אבל אני אוהבת אותו", היא ציינה. השופטים ציינו כי הם הכי "התרשמו" מהליכתו יוצאת הדופן.

לאחר שזכה בתואר, בעליו קיבלו את הפרס - 1,500 דולרים, והכלב עצמו יזכה בתהילה, כשיתארח בתכניות טלוויזיה שונות בארה"ב. התחרות, שנערכת במרכז ירידים בפטאלומה שבקליפורניה, צפונית מסן פרנסיסקו, מושכת אליה צוותי תקשורת מכל העולם.