ארה"ב: הזמינה את בן זוגה לאנוס את בתה התינוקת

צעירה בת 25 הזמינה את בן זוגה הפדופיל לאנוס את בתה בת ה-4 חודשים במיזורי – כך עולה מפרטי כתב אישום שנחשף היום ומזעזע את ארה"ב. כיממה לאחר האונס, מתה התינוקת בבית החולים. האם נעצרה ומואשמת כעת ברצח מדרגה שנייה, לאחר שמחילופי הודעות טקסט בין בני הזוג, עולה כי האם שידלה אותו לבצע את האונס

זימנה את בן זוגה לאנוס את בתה. האוול (שירות בתי הסוהר, מיזורי)

פרשת אונס ורצח של תינוקת בת ארבעה חודשים מזעזעת את ארצות הברית: תושבת מיזורי בת 25 נאשמת ברצח מדרגה שנייה, לאחר ששידלה את בן זוגה - פדופיל מורשע - לאנוס את בתה. כתוצאה מהאונס מתה הילדה בדצמבר אשתקד, אך רק כעת מותרים פרטי הפרשה לפרסום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

התובע המחוזי טים לוהמר אמר בריאיון לתחנת טלוויזיה מקומית שמהודעות טקסט בין בני הזוג עולה כי האוול קראה לפרינס לאנוס את בתה ולא עשתה דבר כדי למנוע זאת. "מהודעות הטקסט אנו רואים כי האוול עודדה מעשים נוראיים", אמר לוהמר. התובעים במשפט טענו שהאם ידעה כי בן זוגה, ג'ורדן פרינס, הוא פדופיל מורשע, ובכל זאת אפשרה לו לשהות בסביבת בתה הפעוטה אשלין בת ה-4 חודשים. התובעים אף טענו כי האם שהתה עם בן זוגה בקרוואן בו הם גרו בשעה שזה אנס את התינוקת ואף חנק אותה למוות.

המשטרה הודיעה כי הצוותים שהגיעו למקום מיד לאחר האירוע מצאו את הפעוטה כשהיא לא נושמת ומחוסרת הכרה. התינוקת מתה יום לאחר מכן בבית החולים. מניתוח שלאחר המוות עלה כי היא מתה מחנק, אך מסמכים שנחשפו בבית המשפט הראו כי גם ללא החנק, הפעוטה הייתה מתה כתוצאה מדימום פנימי בעקבות מעשה האונס.

המשטרה הוסיפה ואמרה כי האוול ידעה על עברו של בן זוגה, כיוון שהודתה שחיפשה את פרטיו באינטרנט ומצאה את כתב האישום הקודם על התעללות בילדה בת ארבע באיידהו. האוול נמצאת כעת במעצר, וסכום הערבות שלה נקבע על מיליון דולרים. פרינס גם כן נעצר והואשם בסעיפים של רצח מדרגה ראשונה, התעללות ומעשה סדום בכוח.