שוטר תנועה עצר נהג סורר בשנגחאי - ומצא עצמו תלוי על מכוניתו

מצלמות התנועה בשנגחאי שבסין תיעדו מקרה חריג במיוחד שאירע באחד מכבישי העיר הגדולה: נהג שיכור סטה מנתיבו וניסה להימלט לעבר נתיב פנוי, ושוטר תנועה שהיה במקום ניסה לעצור אותו מיד. אלא שכעבור זמן קצר, השוטר מצא את עצמו תלוי על המכונית - כשהנהג המשיך בנסיעתו

השוטר רק רצה לעצור את הנהג - ומצא את עצמו על המכונית: בתמונות חריגות במיוחד המגיעות מכבישי העיר המאוכלסת ביותר בעולם, שנגחאי שבסין, נראה שוטר תנועה שמנסה לעצור רכב שעבר עבירת תנועה. אלא שעד מהרה - מצא עצמו השוטר תלוי על המכונית, שהמשיכה בנסיעה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מצלמות האבטחה במקום תיעדו את הנהג, כנראה שיכור, מבצע פנייה לא חוקית באמצע פקק תנועה - מול עיניו של שוטר התנועה שלא נשאר אדיש בתמונות ניתן לראות את השוטר ממהר לכיוון הרכב ומנסה למנוע את הפנייה הלא חוקית באמצעות נקישה על המכונית. אלא שהנהג, חסר חוש כיוון או כבוד לשוטרים, היה נחוש להמשיך בפניה - ובנסיעה נגד כיוון התנועה.

הנהג נראה כשהוא מנסה לתמרן ולעבור בין מסלולים - ולהתחמק מהשוטר שהתייצב מולו. הנהג ככל הנראה נבהל - ובמקום לעצור, הוא לחץ על דוושת הגז. כתוצאה מכך, מצא עצמו השוטר על גבי המכונית הסוררת - מנסה להחזיק את עצמו על גבה, כשהיא נוסעת במהירות לאורך עשרות מטרים.

"לא היה לי זמן לסגת, נאלצתי לקפוץ על הרכב כדי למנוע נפילה שהייתה יכולה להיות קטלנית", סיפר השוטר לכלי התקשורת בעיר. הוא שיחרר את האחיזה רק כשהנהג השיכור התנגש ברכב אחר - ונעצר. למרות התמונות הקשות , השוטר יצא מהאירוע עם שריטות קלות בלבד. הנהג שנעצר סיפר למשטרה: "הייתי שיכור לגמרי, לא היה לי מושג מה קורה סביבי ומה אני עושה".