צפו: מנקי חלונות נתקעו בין שמיים וארץ בלב מנהטן

דרמה במרכז ניו יורק: שני מנקי חולנות הסתבכו עם חבליהם בשעה שניקו את חלונות הקומה ה-45 בבניין "הרסט". בינתיים, על הקרקע, התגודדו עשרות אנשים בכדי לצפות בדרמת החילוץ. צפו

הסיוט הגדול ביותר של מנקי החלונות של גורדי השחקים התרחש אתמול בניו יורק: שני מנקים מצאו את עצמם תקועים באוויר, במשך שעה וחצי, מחוץ לחלון הקומה ה-45 של גורד שחקים במרכז מנהטן, בגובה 152 מטרים. מבנה המשרדים עליו טיפסו המנקים נקרא "בניין הרסט", הידוע בזכות צורתו הייחודית של משולשים ומעוינים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לאחר מספר דקות באוויר, הגיעו צוותי מכבי האש, שהחליטו לשבור את אחד החלונות בבניין משום שלא ניתן היה להעלות את המטפסים חזרה לגג. בינתיים, למרגלות המבנה, התגודדו עשרות עוברים ושבים וצפו בחילוץ, שהוֹעבר בשידור חי בתחנות הטלוויזיה המקומיות.

הדרמה בניו יורק (רויטרס)
הדרמה אירעה בבניין הנמצא בפינת הרחוב 57 והשדרה השמינית במנהטן. היא נמשכה לאורך 90 דקות שלמות, בהן נותרו המנקים תלויים בין שמיים וארץ. המחלצים לעומתם היו ככל הנראה רגועים הרבה יותר. אחד מכבאי האש במקום אמר לרשת סי.בי.אס האמריקנית כי "בכל הנוגע לגבהים, אנחנו רגילים לכך".

שני המנקים, בשנות ה-20 וה-40 לחייהם, חולצו בשלום על ידי הכבאים. לאחר שדרכו לבסוף על קרקע יציבה ובטוחה, הם הודו לצוות החילוץ ומיד התקשרו לבני משפחותיהם בכדי להרגיעם.