פעוט ברזילאי שאל את אמו "למה אוכלים חיות?" – והפך ללהיט ברשת

שיחה שגרתית בין אם ברזילאית לבנה בן ה-3 על האוכל שקיבל הפכה לדיון על צמחונות והרג חיות, תועדה ועוררה סערה באינטרנט. ללא ידיעתו, הפך הפעוט ל"גורו צמחונות", והכל בגלל שסירב לאכול תמנון. הילד הסביר לאמו: "אנחנו צריכים לדאוג לחיות, לשמור עליהן ולא לאכול אותן"

לואיז אנטוניו, גורו הצמחונות החדשה (יוטיוב)

שיחה במהלך ארוחה בין אם לבנה הפכה ללהיט ברשת והעלתה לדיון את סוגיית הצמחונות: אם ברזילאית צילמה לפני כשבועיים שיחה עם בנה, שסירב לאכול את בשר התמנון שהכינה לו. האם התרגשה עד דמעות מהנאום של הילד, שאמר: "צריכים לדאוג לחיות, צריך להגן עליהן!", והעלתה את הסרטון לרשת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הילד בן ה-3, לואיז אנטוניו קאוואלקנטי, שאל את אמו מה קרה לראש של התמנון. כשהסבירה לו שהראש נחתך ונשאר בחנות הדגים, הילד הזדעזע. האם, פלאביה, הסבירה לו שכך עושים גם לפרה או תרנגולת, והילד השיב: "אף אחד לא אוכל תרנגולת. זו חיה".

כשהסבירה לו האם שהחיות מתות כדי שנוכל לאכול אותן, השיב הילד: "אני לא רוצה שהם ימותו. אנחנו צריכים לדאוג לחיות, לשמור עליהן, לא לאכול אותן". האם הנרגשת והבוכיה הסכימה איתו, ואישרה לו לאכול רק את האורז ואת תפוחי האדמה.

הסרטון הפך ללהיט גם בארץ, אחרי שתורגם, ושותף על ידי רבים ברשתות החברתיות - בעיקר צמחונים, אבל גם אוכלי בשר שהוקסמו מהילד.