נורווגיה: זכה ב-15 מיליון בלוטו והשקיע בקבוצת כדורגל

אוהד כדורגל מאושר מנורווגיה, שזכה לאחרונה בכ-15 מיליון אירו, החליט להקדיש חלק מכספי הזכייה לטובת רכישת אחוזים מקבוצת הכדורגל המקומית. מטרת הזוכה הייתה להשאיר בקבוצה אותה אוהד את אחד השחקנים שעמד בפני מכירה לקבוצה מתחרה

אזרח נורווגי שזכה לפני מספר שבועות בהגרלת הלוטו המקומית ב-15 מיליון אירו, החליט להשתמש בכסף הטרי שקיבל כדי לתחזק את אהבתו הגדולה - הכדורגל. הזוכה המאושר תרם חלק מכספו לקבוצת כדורגל אותה הוא אוהד, על מנת שתוכל להשאיר את המגן האהוב עליו בקבוצה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

יינגבאר בורגנסן מעיר סקיין שבנורווגיה זכה לפני מספר שבועות בסכום שיא יותר ממאה מיליון קראון נורווגי. אך במקום להשקיע את הכסף בנדל"ן, במכוניות יוקרה, או להפקיד אותו בבנק - הוא החליט לתרום כ-2.5 מיליון קראון בקבוצת הכדורגל המקומית אוד גרנלנד.

הקבוצה האהובה על המיליונר החדש נקלעה לאחרונה לקשיים כלכליים, ונאלצה למכור את המגן פרדריק סמב ברג', אחד הכוכבים העולים בכדורגל המקומי. בורגנסן קנה רבע ממניות הקבוצה על מנת להשאיר את השחקן בקבוצה האהובה.

"ישבתי וחשבתי מה אפשר לעשות עם הכסף שבו זכיתי", סיפר ברוגנסן לעיתון נורווגי. "התשובה הייתה קבוצת הכדורגל". השחקן שיישאר בקבוצה בזכות הכסף, הודה לתורם הנדיב ואמר: "הוא אדם מאוד נחמד שחשב שזה יהיה נחמד לעזור. כל עוד הקבוצה לא צריכה למכור אותי בעד שום מחיר זה חיובי".