כותרות העיתונים בבריטניה על הטרור בלונדון: "חולני, הזוי ובלתי נסבל"

בבוקר שאחרי מתקפת הטרור מתעוררים הבריטים עם כותרות העיתונים שמציגות את תמונת הרוצח ומתחרים על הכותרת שתזעזע את הקוראים. "עין תחת עין, שן תחת שן, לא נפסיק להילחם בכם עד שתעזבו אותנו במנוחה", מצטט הדיילי טלגראף את הרוצח. האינדיפנדנט מגדיר את עריפת ראשו של החייל בלונדון מעשה "חולני הזוי ובלתי נסלח"

"לעולם לא תהיו בטוחים" (חדשות 2)

כוננות ועצבים הבוקר ברחבי לונדון בירת בריטניה אחרי הרצח אתמול, עריפת ראשו של חייל בריטי בדרום מערב העיר, רצח שנעשה כפעולת טרור. הקהילה המוסלמית במגננה היום אחרי שפעילי ארגוני ימין הגיעו לזירת הרצח ודרשו פעולות נגד הקהילה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"זהו מעשה ברברי אמיתי שאין לו שום בסיס באיסלאם, אנו מגנים את הפעולה הזו בכל תוקף", הודיעה המועצה המוסלמית בבריטניה. "הקו כאן הוא לא בין מוסלמים וכאלו שלא מוסלמים, אלא בין טרוריסטים וכל השאר", אמר ג'ון ריד, השר לבטחון פנים לשעבר שחושש ממתקפות של קיצונים נגד מאמינים מוסלמים.

"עין תחת עין" (חדשות 2)
תושבי לונדון התעוררו הבוקר שבו בכל כותרות העיתונים מעוטרות בתמונתו של הרוצח על פני עמוד שלם כשידיו מגואלות בדמו של החייל. "חולני, הזוי ובלתי נסלח" - אמרה הכותרת של האינדיפנדנט. "עין תחת עין , שן תחת שן, לא נפסיק להילחם בכם עד שתעזבו אותנו במנוחה", ציטט הדיילי טלגראף את הרוצח.

מאז יולי 2005, אז נערכה מתקפת הטרור של אל קעידה בלונדון, העיר לא ידעה פיגועים על רקע המתיחות מול האיסלאם. אבל היום האיום הזה חוזר ובגדול. "לעולם לא תהיו בטוחים", מצטט הגרדיאן את הרוצח. אתר האינדיפנדנט מוסיף כי "הטרור חוזר לבריטניה".

"ראש נערף ברחובות לונדון" (חדשות 2)

"ערפו את ראשו", כותרת המירור, הבוקר (חדשות 2)
דוברת משרד ההגנה הבריטית קרוליין ווייט אמרה שמאז התערבות הכוחות הבריטים בעירק ואפגניסטן, המשרד יודע ועירני למוטיבציה שיש גם בקהילות קיצוניות בבריטניה לפגוע באזרחים.

על פי הדוברת, לפחות שתי מזימות כאלה של קיצונים מוסלמים להרוג חיילים בשטחה של בריטניה סוכלו בשנים האחרונות.