איש FBI ירה למוות בחבר של צרנייב

כלי תקשורת בארצות הברית מדווחים כי אחד מחוקרי הבולשת הפדרלית שהיו אחראים על תיק הפיגוע בבוסטון - ירה למוות באחד ממתושאליו, שהיה חברו של טמרלן צרנייב. בגוף הביטחוני אישרו את הפרטים. "הסוכנים ידעו בדיוק מה קורה כאן", אמר חברו של האיש

טמרלאן צרנייב (AP)

רשת NBC האמריקנית דיווחה כי אחד מסוכני הבולשת הפדרלית בארצות הברית, שהיה מעורב בחקירתו של חברו של טמרלן צרנייב שביצע את הפיגוע בבוסטון - ירה בו למוות. עוד נמסר, כי האיש היה מצוי תחת מעקב צמוד במשך זמן רב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בבולשת הפדרלית אישרו את הפרטים, אך טענו כי הסוכן שפתח באש נגד הנחקר "פעל על פי הנהלים הקבועים בחוק". עם זאת, שכנו של האיש, שביקש להישאר בעילום שם, טען כי הראשון "לא היה מעורב בפיגוע ולא הכיר את טמרלן צרנייב".

בדיווח נאמר עוד, כי החשוד שנורה למוות תכנן באחרונה לנסוע לצ'צ'ניה, אך מסיבות שטרם התבררו הוא ביטל את נסיעתו. טמרוב, חברו של האיש, סיפר לרשת החדשות FOX כי ידע כי חברו שנחקר יימלט מהמדינה. "ידענו שזה מה שהולך לקרות", אמר. "זו הסיבה שהוא רצה לעזוב את המדינה".

טמרוב טען כי גם הוא נחקר על ידי אנשי הבולשת הפדרלית - אך שוחרר בתום תשאולו, אז נודע לו כי חברו נורה למוות. "סוכני הבולשת ידעו בדיוק מה קורה כאן", אמר.