צעיר ישראלי נהרג בתאונת אופנוע בכרתים

תומר בוסי, בן 28 מחדרה, קיפח את חייו בתאונת אופנוע באי היווני. הבוקר קיבלה משפחתו את בשורת האיוב וממשרד החוץ נמסר כי כעת נעשות פעולות על מנת להטיס את גופתו לישראל

"הגרון נחנק, אין מילים" (פייסבוק)

עשרות חברים ובני משפחה הגיעו לנחם את בני משפחת בוסי מחדרה, שאיבדה לפנות בוקר את בנה, תומר, תושב העיר בן 28, שנהרג הלילה בתאונת אופנוע באי היווני כרתים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ממשרד החוץ נמסר כי אנשי המשרד עודכנו בפרטי התאונה הטראגית, ומסרו כי "כעת מטפלת השגרירות באתונה בהטסת גופתו של בוסי לישראל". עם היוודע דבר מותו של בוסי, התמלא עמודו האישי ברשת החברתית פייסבוק בהודעות תדהמה של חבריו. "הגרון נחנק, אין מילים", כתבה אחת ממכרותיו. "אני לא מעכלת. איך פשוט נקטפת לצד אלוהים עם חיוך ולב מקסים. יהיה זכרך ברוך".

חבר אחר ספד לבוסי: "בן אדם אמיתי, חכם, אמביציוזי ואופטימי. בעל שמחת חיים מטורפת, בן אדם שמכבד את כולם, אהוב ואהוד. פשוט תדהמה לי ולעיר שלמה. אחת הדמויות הבולטות בקרב הצעירים. יהי זכרך ברוך חבר".

בשבוע שעבר נמצאה גופתו של אבי כהן, גם תושב חדרה, בן 48, בתום חיפושים נרחבים אחריו שהחלו לאחר שחלק בשיט רפטינג בנהר הסוצ'ה הסמוך לאיטליה - והוכרז כנעדר. ככל הנראה, במהלך השיט, עלתה סירתו של הישראלי על סלע והיא התהפכה בתוך מימיי הנהר הגועש.

מטיילים נוספים שהיו עם הישראלי על הסירה ניצלו לאחר שהצליחו להגיע אל גדת הנהר בשחייה, אולם עקבותיו של האזרח הישראלי נעלמו.