זכייה היסטורית: זוכה יחיד ב-590 מיליון דולר בלוטו בארה"ב

אחרי ימים ארוכים של ציפייה והמונים שנהרו לחנויות כדי לקנות כרטיסים, יש זוכה בהגרלת הלוטו מהגדולות בהיסטוריה האמריקנית. לאחר שניחש את ששת המספרים בפאוור-בול אזרח אחד קטף את הפרס הבלתי-ייאמן

יש זוכה בהגרלת הלוטו ההיסטורית בארה"ב: אזרח אמריקני בודד ניחש נכון את ששת המספרים בהגרלת ה"פוואר-בול" וזכה בסכום הבלתי נתפס של 590 מיליון דולר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הכרטיס הזוכה נמכר במדינת פלורידה והמספרים שהפכו את האמריקני המאושר למיליונר חדש נחשפו הבוקר: 10,13,14,22,52,11. טרי ריץ', בכיר בלוטו באיווה אישר כי כרטיס יחיד שכלל את ששת המספרים קטף את הפרס.

הסכום העצום הצטבר, לאחר שבהגרלה האחרונה שנערכה ביום רביעי, שבה עמד סכום הזכייה על 360 מיליון דולרים, לא נמצא אף זוכה.

המונים התנפלו על הכרטיסים

לפני ההגרלה, התורים לרכישת כרטיס המזל, שעלותו הייתה כ-2 דולרים, היו ארוכים מהרגיל. "אני יודע שאין בזה שום היגיון ושהסיכוי אפסי", אמר ג'ו, סוכן ביטוח מוויסקונסין שקיווה לזכות ורכש מספר כרטיסים. "אבל מצד שני, אם אני לא אקנה לא יהיה לי סיכוי כלל".

בעקבות נהירת ההמונים לחנויות במטרה לרכוש כרטיסים, קיוו מארגני התחרות כי הסכום ימשיך לטפס ויחצה את את רף 590 מיליוני הדולרים, מה שהיה יכול להפוך את ההגרלה לגדולה בכל הזמנים.

השנה האחרונה הפכה לאחת הרווחיות ביותר בתולדות תחרות הלוטו בארה"ב. בחודש מרס זכה תושב ניו ג'רזי ב-338 מיליון דולרים בהגרלה, וחודשים ספורים לאחר מכן התחלקו שני אמריקנים בכחצי מיליארד דולר.