ברצלונה: בן 14 הרג מורה בחץ וקשת

נער בן 14 נעצר לאחר שפתח בירי באמצעות חץ וקשת בבית ספר בעיר ברצלונה. מורה אחד נהרג וארבעה תלמידים נפצעו בתקרית, המשטרה שהוזעקה למקום על ידי מורים נוספים הצליחה להשתלט על הצעיר החמוש ולהעבירו לחקירה. נסיבות המקרה נבדקות

ברצלונה, היום (רויטרס)

משטרת ספרד עצרה הבוקר (שני) קטין בן 14 בחשד שהרג מורה ופצע ארבעה תלמידים נוספים במסע טירוף בבית ספר תיכון בשכונת סנט אנדרו שבעיר ברצלונה. על פי החשד, הנער השתמש לצורך מעשיו בכלי נשק יוצא דופן - גרסה מתוחכמת של חץ וקשת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

התקיפה התרחשה סמוך לשעה 09:15 כשהנער נכנס לשערי בית הספר "חואן פוסטר", זמן קצר לאחר שהשיעורים במקום כבר החלו. על פי החשד הנער דפק על דלת אחת הכיתות, מורה שפתח את הדלת היה הראשון לספוג את הירי מטווח קצר.

על פי הדיווחים בתקשורת הקטלונית, התלמידים בכיתה החלו בשלב זה לצרוח - דבר שלא הניא את החשוד מלהמשיך במעשיו. הוא פגע במספר תלמידים נוספים, אחת מהן היא בתו של המורה שנהרג בתקרית. מורים נוספים שהיו בשטח בית הספר ושמעו את התלמידים מיהרו להזעיק את המשטרה.

אנשי הסגל של בית הספר מיהרו לנעול את יתר הכיתות על מנת להגן על התלמידים הלומדים במקום, בגילאי 12 עד 16. המשטרה הספרדית שהגיעה עד מהרה לזירה הצליחה להשתלט על הנער החמוש ולהעבירו לחקירה. בשלב זה עוד לא ידוע מה המניע למעשיו.