אנג'לינה ג'ולי חשפה: עברתי ניתוח לכריתת שד

שחקנית הקולנוע בת ה-37 חשפה בטור שכתבה ב"ניו יורק טיימס" כי לאחרונה נאלצה לעבור ניתוח לכריתת שד בשל החשש שבעתיד תחלה בסרטן. רופאיה הסבירו כי היא נושאת בגופה גן המגדיל את הסיכויי כי תחלה בעתיד במחלה. "בראד עזר לי להתמודד לאורך כל התהליך", סיפרה

נאלצה לעבור ניתוח לכריתת שד, אנג'לינה ג' (AP)

אנג'לינה ג'ולי, אחת מהכוכבות הגדולות בהוליווד, הצליחה להסעיר שוב את עולם הבידור. שחקנית הקולנוע חשפה בטור ל"ניו יורק טיימס" כי עברה ניתוח לכריתת שד במסגרת טיפול למניעת סרטן השד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

ג'ולי, בת ה-37, סיפרה כי החליטה לעבור את הניתוח לאחר שרופאיה הסבירו לה כי היא נושאת הגן "הפגום" BRCA1. הרופאים טענו כי משמעות הדבר היא שקיים סיכוי של 87% שהשחקנית זוכת פרס האוסקר תחלה בסרטן השד, ועל כן בחרה לבצע את הכריתה.

תמכו זה בזה. פיט וג'ולי (רויטרס)

"אני ברת מזל שיש לי בן זוג שהוא כל כך אוהב ותומך", ציינה ג'ולי. לדבריה, נוכחותו של בן זוגה שחקן הקולנוע בראד פיט, היא זו שסייעה לה לעבור את התהליך ולהתמודד עם השלכותיו. "אז לכל מי שיש לו אישה או חברה שנאלצת לעבור את זה, חשוב שיבין שגם הוא חלק חשוב מאד בעניין".

ג'ולי סיפרה כי בן זוגה היה עמה לכל אורך הדרך וגם נכח במרכז הרפואי בו התבצע הניתוח. "למרות שזה היה קשה, הצלחנו למצוא יחד את הרגעים המצחיקים", שיחזרה. "ידענו שזה הדבר הנכון לעשות עבור המשפחה שלנו ושזה רק יקרב אותנו עוד יותר, ולמעשה כך היה".