ארה"ב: שופט כדורגל הותקף ע"י שחקן - ומת

ריקרדו פורטיליו שלף כרטיס צהוב לאחר שאחד השחקנים דחף שחקן אחר במהלך משחק כדורגל בארה"ב. השחקן, בן ה-17, התנפל על השופט והכה אותו בראשו. פורטיליו נכנס לתרדמת ואושפז במצב קריטי. עתה מת מפצעיו. השחקן נעצר

"הופיע משום מקום וחבט בשופט". אילוסטרציה (AP)

אלימות במשחק כדורגל הובילה למוות: שופט שהוכה על ידי שחקן בן 17 מת היום בבית החולים בסולט לייק סיטי שבארה"ב, לאחר שאושפז במשך ימים במצב של תרדמת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האירוע האלים התרחש ב-27 באפריל במהלך משחק בחטיבת ביניים בטיילורסוויל. השופט ריקרדו פורטילו, בן ה-46, שלף את הכרטיס הצהוב לאחר שהשחקן הצעיר דחף יריב מהקבוצה השנייה כשניסה להבקיע גול.

בתגובה תקף אותו השחקן. "החשוד היה קרוב לשופט והיכה אותו באגרופיו ברגע שהבין מה התוצאה של העבירה שלו", סיפר דובר המשטרה המקומית. רופא במרכז הרפואי סמוך לסולט לייק סיטי אמר כי פורטילו אושפז לאחר התקיפה כשהוא סובל מפגיעה מוחית ובמצב קריטי.

"אבא כתב הערות ולפתע הותקף"

בתו של השופט אמרה בשבוע שעבר כי לא נכחה במשחק, אבל עדי ראייה סיפרו לה כי השחקן הכה את אביה בראשו. "כשהוא כתב לעצמו את הערותיו, השחקן הופיע משום מקום וחבט בו", אמרה הבת ג'והאנה פורטילו.

הקטין, ששמו לא הותר לפרסום בשל גילו הצעיר, הועבר למתקן מעצר לנוער בחשד לתקיפה בנסיבות מחמירות. דובר המשטרה הוסיף כי הרשויות ישקלו לכלול אישומים נוספים נגד הנער, לאחר מותו של השופט. גופתו תועבר לנתיחה לאחר המוות.