חיפושים אחר צעיר ישראלי שנעדר בצ'ילה; אחיו: "כל מידע יעזור"

ארז ספקיאר נעדר מאז סוף השבוע, אז נראה לאחרונה בפארק הלאומי פויווה שברכס הרי האנדים. אחיו ביקש סיוע בהודעה שפרסם בעמוד הפייסבוק. משרד החוץ: "החלו חיפושים אחריו"

צעיר ישראלי נעדר בצ'ילה. ארכיון (באדיבות המשפחה)

שאול ספקיאר, תושב ראשון לציון, פרסם בעמוד הפייסבוק שלו הודעה ולפיה אחיו, ארז, בן 24 - נעדר מזה כשבוע בצ'ילה. במשרד החוץ אישרו את הפרטים והוסיפו כי החלו חיפושים נרחבים אחריו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אחי, ארז ספקיאר, ככל הנראה אבד", כתב האח שאול. לדבריו, ארז "נראה לאחרונה בתאריך 18.4" בפארק הלאומי פויווה (Puyehue) שברכס הרי האנדים. לדברי האח, חבריו למסע היו האחרונים שראו אותו. "גובהו 1.91 סנטימטרים - כל מידע יעזור, אנא הפיצו ועזרו", ביקש.

"אנא עזרו". ארז במהלך המסע (באדיבות המשפחה)

"הקשר עם ארז ניתק כבר בסוף השבוע שעבר", סיפר האח, שאול, בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. "זו הייתה הפעם האחרונה שראו אותו. מטיילים ישראלים שעמם טייל באותו פארק דיווחו לאבא של אחד מהם כי ארז היה אמור לחזור להוסטל. משבושש להגיע - גברה דאגתם והם הודיעו על היעדרותו".

"פנינו לחברות הביטוח, לקונסוליה הישראלית בצ'ילה ולהנהלת ההוסטל", הוסיף. "חברת הביטוח הפעילה את צוות החיפוש הכולל מסוקים. בינתיים אין חדשות".

ממשרד החוץ נמסר כי "בשלב זה הוכרז הצעיר כנעדר והתחילו חיפושים אחריו. גם שגרירות ישראל בצ'ילה עורבה בנושא ונמצאים בקשר עם כל הגורמים הרלוונטיים".