הביוגרפיה של מרלין מונרו - גרסת הקומיקס

חשבתם שכבר אמרו, כתבו, צילמו או ריכלו את כל מה שהיה ניתן לומר על מרלין מונרו, הכוכבת של אמצע המאה הקודמת. אבל עכשיו יצרנית הקומיקס בלו פרינט יצרה מחווה לאישה שהקדישה את שיר יום ההולדת לנשיא קנדי - באיורים

חוברת קומיקס שנושאת את השם הצפוי - "מרלין מונרו - המחווה" עוקבת אחרי חייה הצבעוניים והסוערים של כוכבת שנות ה-60. מהילדות הצנועה והקשה בקנטאקי - אז עוד קראו לה בשם נורמה ג'ין מורטנסן, דרך ההתבגרות בבית היתומים בלוס אנג'לס, הנישואים הכושלים בגיל 16, העבודה במפעל למטוסים בימי מלחמת העולם השנייה ולבסוף החשיפה וימי הזוהר הראשונים כדוגמנית. התקופה הזו באופן לא מפתיע מצוירת בצבעים עזים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מונרו המצוירת חולפת בין דפי החוברת לימיה באולפני MGM, פוקס, ומראה גם את צילומי העירום הראשונים שהפנטו ופיתו את אמריקה ואת העולם כולו. החוברת גם מספרת, על פי בלו-ווטר, מתארת את סיפורי הרומנים עם בכירים באולפנים ואפילו בפוליטיקה האמריקנית.

הסוף, אפשר לגלות - עצוב. מונרו מתה בטרם עת ב-1962 בגיל 36 אחרי שבלעה כמות מוגזמת של סמים. בבלו-ווטר מציינים שמחיר החוברת לרכישה אונליין - 1.99 דולר, על המדפים מכירו כפול. ראשי החברה טוענים שאם החוברת הזו תצליח, היא תהיה הראשונה בסדרת חוברות קומיקס ביוגרפיות של עוד כוכבים מהעבר והווה.