הלהיט התורן: סיי שוב שובר שיאים

אחרי ששבר את כל שיאי הצפיות עם הלהיט "גנגם סטייל", גם שירו החדש של הראפר הקוריאני סיי - ג'נטלמן - כובש את העולם וזכה ליותר מ-38 מיליון צפיות ביום אחד ביו-טיוב. נכון לעכשיו, ג'נטלמן כבר נצפה על ידי למעלה ממאתיים מיליון בני אדם

יצרן הלהיטים הקוריאני מסיי מגלה בימים אלה שיש חיים גם אחרי "הגנגם-סטייל": הלהיט החדש שלו - "ג'נטלמן" - שבר שיא עם יותר מ-38 מיליון צפיות ביו-טיוב ביום אחד. נכון לעכשיו, ג'נטלמן כבר נצפה על ידי למעלה ממאתיים מיליון בני אדם ומקומו בהיכל התהילה של יוטיוב, לפחות, מובטח.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

רשתות התקשורת ברחבי העולם מרבות לדווח על המתיחות בחצי האי קוריאה, אולם כל אלו לא ממש מעניינים בימים האחרונים את תושבי סיאול, בירת קוריאה הדרומית. האזרחים, בחרו שלא להישמע לאיומי השכנה מצפון וחיכו בציפייה דרוכה להודעתו של הראפר האחראי ללהיט "גנגם סטייל" על יציאת הסינגל החדש.

מהר מאוד הפך גם "ג'נטלמן" ללהיט שכובש את קוריאה ואחריה את העולם כולו וזוכה לאין ספור קישורים והפצות.

סיי, כבש בשנה האחרונה את העולם עם ה"גנגם סטייל" והפכו לשגור בפיהם של רבים ברחבי העולם. הווידאו שהפיץ ביוטיוב זכה ללמעלה ממיליארד צפיות וגרר עימו עוד מאות סרטוני מחווה נוספים, ואילו הריקוד זכה לחיקויים רבים בכיכובם של ידוענים מרחבי העולם.