סין: האדמה רעדה - הכלה דיווחה בשמלה

צ'ן יינג ידעה שזה עומד להיות יום מרגש, היא התאפרה, התלבשה והייתה מוכנה לטקס האיחוד עם בחיר ליבה - עד שהאדמה רעדה. ברגע שהקרקע החלה לזוז, צ'ן העיתונאית זנחה את הזר, תפסה מיקרופון והחלה לדווח מהשטח. כך זה נראה

רעש לבן: צ'ן יינג, כתבת טלוויזיה סינית ששהתה בחבל סצ'ואן שבמדינה בימים האחרונים, סיפרה לתקשורת המקומית על ההכנות לחתונתה שהייתה אמורה להיערך באותו יום - כשלפתע הכתה את האזור ואת העיר שבה שהתה, יא'אן שבדרום מערב סין, רעידת האדמה בעצמה של 6.6. צ'ן לא איבדה את העשתונות ולא נתנה למראה החגיגי להרוס את הדרמה; היא שלפה מיקרופון והחלה לדווח מהזירה, לראיין עדי ראייה - כששמלת הכלה לגופה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אני עומדת בכיכר החופש, לפני 15 דקות רעידת אדמה הכתה כאן, בינתיים אנו לא רואים נפגעים. תושבי העיר נקטו באמצעים הדרושים כדי להגן על עצמם, אני מקווה שכך נהגו גם בערים אחרות בסביבה", אמרה צ'ן והישירה מבט למצלמה, לא זו של גן האירועים - אלא של רשת החדשות בה היא עובדת.

אחרי 10 דקות של ראיונות ברחוב, חזרה צ'ן לאירוע האמיתי שלה. בן הזוג שהמתין בסבלנות בירך אותה ואמר שהוא נרגש: "היא לא רק הכלה הכי יפה, היא גם הכלה הכי חכמה". את ליל הכלולות, על פי הדיווחים, היא בילתה עם צוות צילום, מחפשת יחד עם כוחות החילוץ חיים בין ההריסות.

מספר ההרוגים מרעידת האדמה הקטלנית הגיע ל-203, מה שהופך אותה לקשה ביותר שסופג האזור בשלוש השנים האחרונות. 11,250 פצועים מטופלים בבתי החולים בסין, שם גם מדווחים כי בחבל הארץ שידוע כבית הגידול של דובי הפנדה, אף דב לא נפגע.