צפו: הרגע שלפני תפיסת המחבל

בוסטון מתאוששת משבוע של טרור, של פחד ממחבלים וחמושים שמסתובבים בעיר. החשודים בפיגועים כבר נתפסו, אך השאלות שעדיין נותרו פתוחות הן האם פעלו לבד ובעיקר מדוע ביצעו את הפיגוע הרצחני? סרטון חדש מתעד את לכידתו של האח הצעיר לאחר מעקב של צלמות הקולטות חום גוף

דז'וחר צרנייב, החשוד בביצוע הפיגוע בקו הסיום של מרתון בוסטון יחד עם אחיו, מאושפז תחת אבטחה כבדה ולא מסוגל לדבר ולספר האם השניים פעלו לבד, או שקיבלו הנחיות לביצוע הפיגוע הקטלני. כלי התקשורת בארצות הברית שואלים ביומיים האחרונים בעיקר "למה?". היום פורסם סרטון חדש שבו נראה המצור על הסירה שבה הסתתר דז'וחר לפני שנלכד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

דז'וחר צרנייב, בן 19, נתפס בליל יום שישי אחרי שניהל יחד עם אחיו קרב יריות מול כוחות המשטרה, שהסתיים במרדף שנמשך יממה שלמה והכניס לבהלה את תושבי בוסטון ובמיוחד את תושבי הפרבר ווטרטאון.

דז'וחר התחבא בסירה שעגנה מאחורי בית, ומי שהזעיק את המשטרה הוא בעל אותו הבית שזיהה כתמי דם בשביל שמוביל לסירה. המשטרה הפעילה מערכת מצלמות שקולטות חום וזיהתה את החשוד, שוכב פצוע, אבל עדיין חי , בזכות החום שהפיץ גופו.

במהלך קרב היריות עם השוטרים הוא נפצע בצוואר ובידו. משטרת בוסטון נשמעו קולות שהמעלים חשד כי המחבל ניסה להתאבד, אך הכדור נכנס לפיו ויצא מהצוואר.

הפיגוע בבוסטון - הסיקור המלא:

צפו: קרב היריות שקדם לתפיסת החשוד בבוסטון

בוסטון חוגגת: "החשוד נתפס!!! הצדק ניצח"

דרמה בבוסטון: "החשוד נתפס"

אביהם של החשודים: "בניי הופללו"

אביו של החשוד בפיגוע בבוסטון: "מלאך אמיתי"

עמודו האישי של החשוד בפיגוע בבוסטון: קישורים לאתרים אסלאמיים והלחימה בסוריה

משטרת בוסטון לתושבים: "הישארו בבתים"

תושבי ווטרטאון השקטה נקלעו למרדף הדרמטי: "יש שוטרים בכל פינה"

אחד ממבצעי הפיגוע בבוסטון נהרג

ארה"ב: שוטר נהרג מירי ב-MIT

פורסמו תמונות החשודים מבוסטון

אובמה: "נמשיך בחיינו ונסיים את המרוץ"

הפיגוע בבוסטון: זוהו שני חשודים