אביו של החשוד בפיגוע בבוסטון: "מלאך אמיתי"

אנזור צרנייב, אביהם של דז'וקר (19), שנמלט מהמשטרה, וטמרלן (26), שנהרג במהלך מרדף, סיפר לסוכנות הידיעות AP כי אין הוא מאמין שבניו ביצעו את המיוחס להם. "דז'וקר היה ילד אינטליגנטי וסטודנט לרפואה בשנתו השנייה", אמר. "ציפינו לו שיבוא לבקר אותנו בחגים", הוסיף האב ההמום

"מלאך אמיתי". צרנייב (רויטרס)

אנזור צרנייב, אביהם של טמרלן ודז'וקר, החשודים בביצוע הפיגוע במרתון בוסטון, התקשה להאמין כי שני בניו חשודים בביצוע הפיגוע במרתון בוסטון, וסיפר בשיחה עם סוכנות הידיעות AP כי לדעתו, לא יכול להיות שהדבר ייתכן.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בשיחת טלפון שקיים עם סוכנות הידיעות מהעיר מחצ'קלה, בירת רפובליקת דגסטן, אמר אנזור כי "בני הוא מלאך אמיתי", בהתייחסו לדז'וקר, שנמלט מידי רשויות החוק בבוסטון. "הוא סטודנט לרפואה בשנתו השנייה בארצות הברית", הוסיף, "הוא ילד אינטליגנטי. ציפינו לו שיבוא לקראת החגים", אמר.

המחבלים מבוסטון: שני אחים שהיגרו מצ'צ'ניה

כ-9,000 שוטרים עדיין מבצעים מרדף אחד החשוד השני בפיגוע הרצחני בבוסטון ובאירוע הירי ב-MIT, שבו נהרג קצין משטרה. שמו של החשוד הוא דז'וקר צרנאיב, בן 19, תושב קיימברידג', מסצ'וסטס. על פי דיווח בסוכנות הידיעות AP, החשוד השני הוא אחיו העונה לשם תאמרלן. שניהם היגרו בצורה חוקית מצ'צניה לארצות הברית.

מוקדם יותר במשטרה חשפו כי אחד החשודים שנחשפו במצלמות האבטחה נהרג מירי השוטרים. בבית החולים "בית ישראל" בו הוא טופל אמרו כי הוא מת מחומרי נפץ.

אחד החשודים שכונה כ"חשוד מספר 2" הצליח להימלט מידי השוטרים וכעת נמצא בסביבת ווטרטאון, פרוור הסמוך לבוסטון. התושבים בשכונה התבקשו להישאר מבתיהם, מחשש שה"טרוריסט", כהגדרת המשטרה, ינסה לפגוע בהם. הכוננות באזור עלתה ובאוניברסיטה בה אירע הירי. במקביל, התחבורה הציבורית הושבתה וכך גם תנועת כלי הרכב.

הפיגוע בבוסטון - הסיקור המלא:

תושבי ווטרטאון השקטה נקלעו למרדף הדרמטי: "יש שוטרים בכל פינה"

אחד ממבצעי הפיגוע בבוסטון נהרג

ארה"ב: שוטר נהרג מירי ב-MIT

פורסמו תמונות החשודים מבוסטון

אובמה: "נמשיך בחיינו ונסיים את המרוץ"

הפיגוע בבוסטון: זוהו שני חשודים