המחבלים מבוסטון: שני אחים שהיגרו מצ'צ'ניה. המרדף נמשך

כוחות גדולים של משטרה עדיין מנהלים מרדף אחר דזוחר צרנאיב, החשוד השני בביצוע הפיגוע במרתון בוסטון ובירי ב-MIT הלילה. החשוד השני, תאמרלן צרנאיב, אחיו של הנמלט, נהרג מירי השוטרים. הם היגרו מצ'צ'ניה לארה"ב באופן חוקי. הצטרפו לשידור הישיר

כ-9,000 שוטרים עדיין נמצאים במרדף אחד החשוד השני בפיגוע הרצחני בבוסטון ובאירוע הירי ב-MIT, בו נהרג קצין משטרה. שמו של החשוד הוא דז'וחר צרנאיב, בן 19, תושב קיימברידג', מסצ'וסטס. על פי דיווח בסוכנות הידיעות AP, החשוד השני הוא אחיו העונה לשם תאמרלן. שניהם היגרו בצורה חוקית מצ'צניה לארצות הברית. בחדשות 2 באינטרנט אנו מעבירים שידור ישיר מזירת המרדף.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מוקדם יותר במשטרה חשפו כי אחד החשודים שנחשפו במצלמות האבטחה נהרג מירי השוטרים. בבית החולים "בית ישראל" בו הוא טופל אמרו כי הוא מת מחומרי נפץ.

9,000 שוטרים במרדף (רויטרס)

החשוד שנהרג (רויטרס)

אחד החשודים שכונה כ"חשוד מספר 2" הצליח להימלט מידי השוטרים וכעת נמצא בסביבת ווטרטאון, פרוור הסמוך לבוסטון. התושבים בשכונה התבקשו להישאר מבתיהם, מחשש שה"טרוריסט", כהגדרת המשטרה, ינסה לפגוע בהם. הכוננות באזור עלתה ובאוניברסיטה בה אירע הירי. במקביל, התחבורה הציבורית הושבתה וכך גם תנועת כלי הרכב.

החשודים במצלמות האבטחה (רויטרס)

רגעי הפיצוץ (רויטרס)

ייתכן שהחשודים עברו אימונים בחו"ל

השוטרים עוברים בכל בית כדי לוודא שאף אדם לא נמצא בסכנה. "הוא אדם חמוש ומסוכן, יש לנעול את הדלתות ולהתרחק מהחלונות", אמר אחד הקצינים.

פקיד פדרלי בכיר אמר לרשת פוקס האמריקנית כי נבדק חשד שהחשודים עברו אימונים צבאיים בחו"ל לצורך הפעולה. "הם חמושים ומסוכנים, ואנו חושבים שזה טרור, הם באו לכאן כדי להרוג אנשים", סיפר אד דייויס, מנהל המשטרה בבוסטון.

הפיגוע בבוסטון - הסיקור המלא:

תושבי ווטרטאון השקטה נקלעו למרדף הדרמטי: "יש שוטרים בכל פינה"

אחד ממבצעי הפיגוע בבוסטון נהרג

ארה"ב: שוטר נהרג מירי ב-MIT

פורסמו תמונות החשודים מבוסטון

אובמה: "נמשיך בחיינו ונסיים את המרוץ"

הפיגוע בבוסטון: זוהו שני חשודים