כלב נשאר עם בעליו במשך 4 ימים עד שהגיע חילוץ

אדם בן 76 מאוסטרליה שנסע במכוניתו פגע בעץ, וכתוצאה רכבו התהפך. הוא נלכד מתחת לרכב בלי יכולת לזוז. כלבו הנאמן בוידי, ששהה איתו ברכב, נשאר צמוד אליו במשך 4 ימים ולילות, עד אשר הגיע שכנו למקום ומצא אותו שוכב מתחת לרכב. בלילות, הכלב אף נצמד לבעליו כדי לחמם אותו

חברו הטוב ביותר של האדם. אילוסטרציה (דניאל נחמיה, חדשות 2)

אדם בן 76 מאוסטרליה, אשר נלכד תחת מכוניתו במשך ארבעה ימים לפני שהגיע חילוץ, קיבל תמיכה ממקור מעט לא צפוי - כלבו. הכלב הנאמן, ששהה איתו במכונית בעת שזו התהפכה, נשאר צמוד לבעליו עד אשר הגיע החילוץ.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ה"דיילי טלגרף" האוסטרלי דיווח על כך שהאיש, הרברט שולץ, נקלע לתאונה קשה כאשר רכבו פגע בעץ בשטח כפרי שבבעלותו. המשטרה דיווחה כי הרכב התהפך, ולכד את שולץ מתחתיו. למרבה הפלא, בזמן הארוך בו שהה כשהוא לכוד, כלבו נשאר צמוד אליו ולא עזב אותו לרגע.

הכלב מסוג קלפי אוסטרלי, לא רק שלא עזב אותו, אלא אף נרדם בלילות על חזהו של שולץ, כדי שיתחמם בלילות הקרים. הרשויות שהגיעו לחלצו לאחר ארבעה ימים נדהמו מהמצב בו נמצא האיש המבוגר. שולץ, ששהה מתחת לרכב ללא אוכל, מים או קורת גג, סבל רק מכמה פציעות, והוגדר במצב טוב.

אריק מרט, שמצא אותו שוכב מתחת לרכב, אמר כי "גם כאשר מצאנו אותו, הכלב רץ ישר אליו והתכרבל איתו. הכלב לא רצה לעזוב אותו אפילו כאשר חולץ". שולץ סובל מסדק בגולגולת ועוד מספר שברים, אך הוגדר במצב טוב ויציב בבית החולים.

בתו, האיקה, אמרה ל"דיילי טלגרף" כי "הוא בטיפול מעולה ובהכרה מלאה. זהו נס, נוכח המצב בו מצאו אותו". ומה עם הכלב אתם שואלים? בוידי נשלח לבית שכנו של שולץ, אשר ישמור עליו עד אשר יחזור מבית החולים.