יום בגן עדן, הגרסה האוסטרלית

20 קולנוענים יצרו סרטונים בני שתי דקות מקווינסלנד אוסטרליה, שמטרתם לקדם את התיירות במדינה. הם יועלו לרשת וידורגו על ידי הגולשים בחודש הקרוב. אבל ל"יום בגן עדן" יש כבר יעד עתידי - הקוטב הצפוני

עשרים קולנוענים הסתערו על האזורים הטרופים שבצפון קווינסלנד באוסטרליה, כדי ליצור את מה, שלפחות בעיניהם, הוא היום המושלם - "יום בגן עדן". הפרויקט נעשה בשיתוף משרד התיירות האוסטרלי, שאחראי ליוזמת "הג'וב הטוב בעולם", במסגרתה נבחרו אנשים מרחבי העולם לשמור על אתרים קסומים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במהלך הקמפיין יוצרי וידאו מוזמנים להפגין את יכולות הצילום שלה באתרים הבולטים של חבל הארץ האוסטרלי. את הצילומים הם צריכים לרכז לסיפור - "יום בגן עדן" - שמתאר את החוויה והמקומות הפראיים.

הגרייט ברייר ריף - אוסטרליה (רויטרס)

בין שמיים וארץ

בסרטונים, שאורכם פחות משתי דקות, יוצגו נופי קווינסלנד הקסומים, כשהיוצר המנצח יקבל 75,000 דולר - אם יצליח לרתק את השופטים, שהם בעצם הגולשים, שידרגו את הסרטונים שיעלו לאתר יו טיוב במהלך חודש מאי.

היוצרים מצלמים את קטעי הווידאו בכל מקום פשוטו כמשמעו. הם קופצים ממטוסים, צוללים ב"גרייט ברייר", מתעדים ומעלים. הקמפיין הזה נערך באוסטרליה, כשהפרויקט הבא ייערך בקוטב הצפוני. התחרות לחובבי הקור, עדיין פתוחה.