"גנגם סטייל"- סיבוב שני

אחרי ששבר את שיאי הצפיות עם הלהיט "גנגם סטייל", הראפר הקוריאני סיי משיק להיט חדש המאיים לכבוש את העולם. בליווי עשרות רקדנים הוצג אתמול הלהיט החדש "ג'נטלמן" לעולם כולו - מבלי לומר מילה אחת על השכנה המאיימת מצפון

יממה סוערת במיוחד עברה על קוריאה הדרומית. ההתרגשות במדינה הלכה וגברה, לא משום איומיו של מנהיג השכנה הקומוניסטית מצפון, קים ג'ונג און, אלא דווקא מסיבות אחרות - חיוביות למדי. הראפר סיי, השיק את הסינגל השני שלו "ג'נטלמן" - והוא מאיים להפוך אותו ללהיט הפופ התורן הבא.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

רשתות התקשורת ברחבי העולם מרבות לדווח על המתיחות הגוברת בחצי האי קוריאה, אולם כל אלו לא ממש מעניינים את תושבי סיאול, בירת קוריאה הדרומית. האזרחים, בחרו שלא להישמע לאיומי המדינה הגובלת מצפון וחיכו בצפייה דרוכה להודעתו של הראפר האחראי ללהיט "גנגם סטייל" על יציאת הסינגל החדש.

הראפר סיי, כבש בשנה האחרונה את העולם עם ה"גנגם" והפכו לשגור בפיהם של רבים ברחבי העולם. הווידאו שהפיץ ביוטיוב זכה ללמעלה ממיליארד צפיות וגרר עימו עוד מאות סרטוני מחווה נוספים, ואילו הריקוד זכה לחיקויים רבים בכיכובם של ידוענים מרחבי העולם.

שבר שיאי צפיות ביוטיוב, סיי (חדשות 2)

כך למעשה, אחרי שבכל פינה בעולם החלו לרקוד לצלילי ה"גנגם", החליט סיי שהוא אינו מעוניין להיות זמר של "להיט אחד" והשיק יחד עם עשרות רקדנים את ה"ג'נטלמן", מתוך תקווה שאולי יצליח שוב לשבור את שיאי ההשמעות והצפיות, לפחות כמו קודמו.