מסע הרג בסרביה: 13 נורו למוות

אבל כבד הכה הבוקר במדינת הבלקן בעקבות הידיעה על מסע הרג של אחד מתושביה, שבו נטל את חייהם של 13 בני אדם. האיש, וטרן של הצבא, ניסה להתאבד אך כשל והוא מאושפז כעת בבית החולים המקומי

זעזוע בסרביה (חדשות 2)

מסע הרג רצחני מזעזע את סרביה: גבר בן 60, תושב כפר קטן סמוך לבלגרד יצא לפנות בוקר למסע הרג רצחני שבו עבר מבית לבית וחיסל 13 בני אדם, בהם אמו, בנו וילד נוסף בן שנתיים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

האיש, לוביצה בוגדנוביץ' הוא וטרן של מלחמת הבלקן שהשתוללה באזור בשנות ה-90. על פי חשד המשטרה הוא ירה גם באשתו ופצע אותה קשה בטרם סובב את האקדח החצי אוטומטי אותו החזיק ברישיון וירה בעצמו. הוא אושפז במצב קשה ופונה לקבלת טיפול רפואי בבית החולים - כשמצבו כעת לא ידוע.

"רוב הקורבנות נורו בחזה בזמן שישנו", הבהיר מפקד המשטרה המקומית בתדרוך עיתונאים שערך זמן קצר לאחר הירי. "הקורבנות היו קרובי משפחתו ושכניו של החשוד במעשה".

לדברי מפקד המשטרה מסע ההרג נמשך דקות ארוכות בעוד בוגדנוביץ' עובר מבית לבית עד שכיוון את האקדח לגופו שלו. בין קורבנותיו היו שישה גברים, שש נשים ופעוט. "מעולם לא חווינו טרגדיה כזאת", הסביר קצין המשטרה, "עלינו להבין מה גרם לו לעשות זאת".

המקרה גרם לזעזוע רב במדינה שכבר ידעה לא מעט אבידות, בעיקר במהלך ימי הלחימה הקשים של שנות ה-90. הקבינט המקומי צפוי להתכנס לדיון מיוחד על מנת לעסוק בטרגדיה הקשה.