דרושים: שומר על אי פסטורלי באוסטרליה. השכר - 100 אלף דולר

רוצים לזכות במשרת חלומותיכם? ממשלת אוסטרליה מציעה שישה ג'ובים מהחלומות. דרישות התפקיד: לשמור על אי פסטורלי, לבלות, לטעום יין ולשמור על חיות. השכר: 100 אלף דולר למשך חצי שנה. רוצים להגיש מועמדות? אלפי מתמודדים כבר מחכים להתחרות איתכם, בהם מאות ישראלים. הכינו את בגדי הים

למשרד התיירות של אוסטרליה עלה רעיון מבריק. אם לפני ארבע שנים עשו תחרות על הג'וב הכי טוב בעולם, למה לא לעשות זאת שוב? הפעם לא מדובר בתפקיד אחד, אלא שישה תפקידים מהחלומות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בן סאות'הול, האזרח הבריטי שזכה בג'וב החלומי בפעם הקודמת מספר על מטלות ש"נאלץ" לבצע כמו: לבלות, לטעום יין ולטפל בחיות בר. הג'וב שלו היה במחוז קווינסלנד, אך הפעם ממשלת אוסטרליה החליטה "להלאים" את הפרויקט וכעת לכל שש מדינות המחוז יש ייצוג.

מה העבודות החלומיות הנוספות שמציעים עתה באוסטרליה? למשל לעבוד כצלם לייף סטייל של המגזין "טיים אאוט", או להיות שומר יערות במשרה מלאה. כל אחד מוזמן לשלוח סרטון מועמדות על עצמו, ולהסביר למה צריך לבחור בו.

לשלב הגמר יזומנו 18 בני מזל שיצטרכו להגיע לריאיון עבודה באוסטרליה. הפרס: שישה חוזי עבודה של 100 אלף דולר כל אחד למשך חצי שנה, ואתם מעין סוכני תיירות שצריכים רק ליהנות ולספר לחבר'ה. בשונה מהנאמר בכתבה, התחרות פתוחה לכל המועמדים מגיל 18 ומעלה. שיהיה בהצלחה.