פליטת פה מביכה למישל אובמה: "אני אם חד-הורית"

במשפחת אובמה לא מפסיקים להסתבך. הגברת הראשונה תיארה עצמה בראיון טלוויזיה ל-CBS כאם חד-הורית ועסוקה. כשהבינה את פליטת הפה מיהרה לתקן: "הוא כן שם". מוקדם יותר התנצל הנשיא עצמו על כך שכינה את התובעת הכללית של קליפורניה: "התובעת הכללית בעלת המראה הכי טוב". "הוא לא התכוון להפחית בהישגיה", הבהיר דוברו

משפחת אובמה מתמודדת שוב עם פליטת פה מביכה. בראיון לרשת CBS השוותה הגברת הראשונה, מישל אובמה, את מצבה לזה של אם חד-הורית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אני אם חד-הורית ועסוקה, או חד-הורית ואם עסוקה", פלטה מישל אובמה וכשהבינה את האמירה המביכה מיהרה לתקן ולהסביר את עצמה: "לפעמים כשבעלך הוא הנשיא את מרגישה קצת אם חד-הורית, אבל הוא שם".

זו לא התקרית הראשונה איתה מתמודדת השבוע המשפחה הנשיאותית. נשיא ארה"ב, ברק אובמה, התנצל היום בפני התובעת הכללית של קליפורניה, קמאלה האריס, לאחר שכינה אותה "התובעת הכללית בעלת המראה הכי טוב במדינה".

האריס ואובמה בתמונה מחשידה, ארכיון (רויטרס)

ההערה, שרבים ראו בה סקסיסטית, נאמרה ע"י הנשיא האמריקני במהלך אירוע לגיוס כספים לוועדה הדמוקרטית שנערך ביום חמישי האחרון בסן פרנסיסקו. בנאומו שיבח אובמה את האריס בתחילה ואמר כי היא "מבריקה מסורה וקשוחה, בדיוק מה שתרצה מכל אחד שמגן על החוק", ואז הוסיף את ההערה על המראה החיצוני הנפלא של האריס. כשהקהל הגיב בצחוק הוסיף הנשיא: "זה באמת נכון".

 

"הכי יפה באמריקה", קאמלה האריס (רויטרס)

"הם חברים ותיקים וטובים והוא לא רצה בשום פנים להפחית בהישגיה וביכולותיה המקצועיות של התובעת הכללית", אמר היום דובר הבית הלבן, ג'יי קרני.