מתקפת סייבר על אתרים ישראלים בערב יום השואה?

ארגון ההאקרים אנונימוס פרסם סרטון, שבו הוא מודיע על כוונת פעיליו לתקוף אתרים ישראליים ביום ראשון הקרוב. על פי האיום, "המטרה היא להכות בכל האתרים שנמצאים במרחב הקיברנטי הישראלי - בתגובה ליחס הלא צודק לתושבי עזה"

האם אתרי אינטרנט ישראלים יהיו נתונים למתקפת סייבר של פעילי ארגון אנונימוס ב-7 לאפריל? בארגון קוראים "למחוק את ישראל מהרשת" והצהירו על המתקפה המתוכננת מראש ליום ראשון הקרוב - ערב יום השואה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי פרסומי הקבוצה האנטי ציונית שמזוהה בשם "OpIsrael," (מתנגדי ישראל) 100 אתרים מובילים ובהם אתרי בנקים, אתרי תקשורת וחברות ציבוריות יעמדו תחת מתקפה קיברנטית כמה שעות לפני שבארץ יערכו טקסי יום השואה.

הארגון פרסם אמש סרטון וידאו שבו נטען כי פעיליו מתכוונים "להכות את כל האתרים שנמצאים במרחב הקיברנטי הישראלי בתגובה ליחס הלא צודק לו זוכים תושבי רצועת עזה ואזורים אחרים". אחד הפעילים טוען בסרטון: "זו עומדת להיות המתקפה הגדולה ביותר שראינו נגד מדינה, זה עומד להיות ענק".

בנובמבר האחרון , במהלך מבצע "עמוד ענן" ברצועת עזה, תקפה קבוצת אנונימוס 700 אתרים ישראליים, אבל מרבית המתקפות נחסמו. אתר גיזמודו, שמתמקד בחדשות לגבי הנעשה ברשת, טען אחרי ניסיון המתקפה בנובמבר ש"אנונימוס מפסיד במלחמתו נגד ישראל ופעולותיו מזיקות כזריקת ביצים על בית".