גיבור הממלכה: ראש ממשלת בריטניה קמרון הציל כבשה מטביעה

הכבשה שנתקעה עמוק בביצה והחל לשקוע חולצה על ידי לא אחר מראש הממשלה דייויד קמרון. "הוא היה נראה נורא, כולו מכוסה בבוץ", סיפר עד ראייה. הכבשה, שזכתה כבר לשם "סוומפי" התאוששה למרות שאיבדה את טלאיה

הציל כבשה. קמרון (רויטרס, חדשות 2)

ראש ממשלת בריטניה דייויד קמרון הפך לגיבור היום בממלכה, לאחר שנכנס לתוך ביצה כדי להציל כבשה שטבעה בבוץ. קמרון היה בדרכו לביתו באזור אוקספורדשייר מביקור אצל שכן חוואי, כשלפתע שמע קולות של כבשה ולא נותר אדיש. על פי הדיווח בבריטניה, האירוע התרחש בחודש שעבר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ראש הממשלה הבריטי נטש את הגינונים, לא היסס ונכנס יחד עם שני מאבטחיו לביצה כדי להציל את הכבשה. "כשהגעתי לשם ראיתי את ראש הממשלה עמוק בתוך הבוץ יחד עם אנשיו", סיפר ל"דיילי טלגרף" ג'וליאן טוסטיאן, איכר שמתגורר בסמוך למקום ומכיר את קמרון. "הוא היה נראה נורא. כולו מכוסה בבוץ".

בינתיים, הכבשה שניצלה וזכתה לשם "סוומפי" (טובענית) התאוששה לגמרי מהאירוע, למרות שטלאיה לא שרדו. "קמרון נוהג לבוא לכאן מדי המלטה, הוא גדל עם כבשים", הוסיף האיכר. "הוא אוהב לברוח מהעולם האמיתי".

זו לא הפעם הראשונה בה משתרבב שמו של קמרון עם אירוע של הצלת כבשים - בפעם שעברה הוא 'גויס' על ידי אותו איכר לעזור במהלך לידה של כבשה אחרת. "היה לנו חורף קשה והרבה כבשים מתו במהלכו", סיכם האיש.