צפו: שיכור על כבלי החשמל

אזרח סיני השתכר כדי לשכוח את מצבו העגום ונקלע למצב עגום הרבה יותר - בלי להיות מודע לכך. הוא טיפס על עמוד חשמל ונתלה על קו מתח גבוה - לא מודע לחלוטין לדרמה שיצר סביבו בצפון הרפובליקה

מחזה מאוד לא שגרתי נגלה לעיני עוברים ושבים בסין: גבר שיכור טיפס על עמוד חשמל והתקדם על כבלי מתח גבוה בגובה של עשרה מטרים מעל רחוב במרכז העסקים של העיר לינפן שבצפון הרפובליקה. על פי הדיווח בסין, בזמן התעלול האקרובטי, הסיני שר לעצמו שירים.

התושבים שעקבו אחרי המהלכים בחשש, התקשרו למשטרה ולמוקד חברת החשמל, שם ניתקו מיד את הזרם כדי למנוע אסון. במקביל, הציבו השוטרים מזרן מתחת לכבלי החשמל למקרה שייפול.

הדרמה המשיכה כשכבאי טיפס על עמוד החשמל וניסה לשכנע את השיכור לרדת. השיכור סירב, וההמונים שהתרכזו מתחת עצרו את נשימתם לרגע כאשר הוא עזב את ידיו ונתלה רק על רגליו. אז הוא שיחרר את הרגליים - ונפל על כבל מתח אחר.

אחרי 15 דקות אזלו כוחותיו של השיכור והוא צנח היישר אל רשת הביטחון שנפרסה תחתיו. הרופאים שטיפלו בו טענו שהוא לא סובל משום פגיעה - מלבד הרעלת אלכוהול. כאשר התפקח, הוא סיפר לשוטרים שהובילו אותו לחקירה כי הוא שתה "בגלל מצב רוח נוראי".