75 רכבים נפגעו בתאונת שרשרת בארה"ב

בתאונה קשה שקרתה בשל תנאי ראות קשים וערפל במדינת צפון וירג'יניה שבארה"ב, נהרגו 3 בני אדם. בתאונת הענק היו מעורבים 75 רכבים, ולפחות 20 בני אדם נפצעו בדרגות פציעה שונות. המשטרה סגרה את הכביש המהיר עד אשר יסיימו לפנות את עשרות הרכבים

תאונת שרשרת. אילוסטרציה (חדשות 2)

כ-75 רכבים נפגעו בתאונת שרשרת גדולה במדינת צפון וירג'יניה שבארה"ב. התאונה אירעה ככל הנראה בשל תנאי ראות קשים בעקבות ערפל ששרר באזור. בתאונה נהרגו שלושה בני אדם, ונפצעו יותר מעשרים, כך לפי מקורות משטרתיים במדינה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

המשטרה המקומית סגרה את הכביש לתנועת כלי רכב, וזאת על מנת לאפשר לרכבי ההצלה להגיע במהירות למקום התאונה. בעקבות החסימה נגרמו פקקים של יותר מ-12 קילומטרים. מתמונות של התאונה שהגיעו לידי המשטרה, ניתן לראות כי באזור שרר ערפל כבד, וכי הראות במקום הייתה מוגבלת.

"הכביש הזה נמצא באזור הידוע בענני ערפל גדולים. ישנם שלטים גדולים המזהירים מפני הסכנה, אך הם לא הצליחו למנוע את התאונה המחרידה הזו", מסר גלן סייג', עובד בארגון "הצלב האדום" במדינה.

הארגון הקים בית מחסה בקרבת מקום, על מנת לעזור למעורבים בתאונה הקטלנית. סייג' גם סיפר על חילוץ המעורבים בתאונה, ואמר כי 2 אוטובוסים פינו יותר מעשרים בני אדם אל בית המחסה, שיכול להכיל עד 100 בני אדם.