טרגדיה בספרד: ישראלית נהרגה בתאונת דרכים בברצלונה

רק לפני כחודש נישאה הדר שלגי לבחיר ליבה - ונסעה לבלות עמו את חופשת הפסח בבירת קטלוניה. לפני כשבוע, היא נפגעה מרכב חולף באחד מהכבישים הסואנים ביותר בעיר - והובהלה לבית החולים כשמצבה מוגדר קשה. במהלך השבוע האחרון חלה הדרדרות - ואתמול נקבע מותה. "היא הייתה פרח אמיתי", אמרה מנהלת המשרד שבו עבדה

הדר שלגי, מפיקת אירועים בת 30 מרעננה, נקלעה לפני כשבוע לתאונת דרכים קשה באחד מהכבישים הסואנים ביותר בבירת קטלוניה ואושפזה בבית חולים מרכזי בספרד. לפני יומיים חלה הדרדרות במצבה ואתמול נקבע מותה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בחברת "נוהר הפקות" שבה עבדה שלגי קיבלו בהלם את הידיעה על מותה. "היא נישאה לפני פחות מחודש - זה לא נתפס", אמרה בזעזוע רחלי אבירם, מנהלת המשרד בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. "היא נסעה לטיול עם בעלה הטרי לפסח", סיפרה אבירם את פרטי האירוע הידועים לה, "לפתע, שני רכבים התנגשו ואחד מהם פגע בה והעיף אותה". אבירם הוסיפה, כי שלגי פונתה לבית החולים המרכזי בברצלונה, לשם הוטסו מיטב המומחים כדי להעניק לישראלית את הטיפול הטוב ביותר.

נישאה לפני כחודש. שלגי בחתונתה (פייסבוק)

"התמונה שהם ציירו עבורנו הייתה די שחורה", אמרה. "מהיום הראשון הבנו שהמצב קשה ביותר, אבל ניסינו להחזיק מעמד וקיווינו לטוב". אבירם סיפרה, כי עובדת המשרד האהובה שהלכה לעולמה בנסיבות הטראגיות תובא למנוחות ככל הנראה בסוף השבוע הקרוב, "בגלל חג הפסחא ומדיניות בית החולים". לפני כשבוע, במהלך ביקורו של הנשיא האמריקני, ברק אובמה, פגשה שלגי את מנהיג העולם החופשי כשנחת בארץ.

"היא כל כך התרגשה מהמפגש", ציינה אבירם, "היא הייתה אישה תאוות חיים, יפהפייה. זהו כאב גדול עבורנו. אני ובעלי היינו כמו הורים שניים עבורה". מנהלת משרד ההפקות הוסיפה בדמעות, כי "הכאב הוא בלתי רגיל. היא השאירה פה חור ענק". ממשרד החוץ טרם התקבלו פרטים לגבי סידורי הלוויתה של שלגי.