האם חייזר מאבטח את הנשיא אובמה?

נשיא ארה"ב ככל הנראה לא מאובטח על ידי חבר מהחלל החיצון - כך עולה מתגובה שפרסם הבית הלבן לסרטון וידאו שהופץ ברשת ובו נראה אחד ממאבטחי אובמה כשהוא "מחליף צורה". בסוכנות לביטחון לאומי של הבית הלבן התייחסו בהומור לתיאוריית הקונספירציה: "כל תוכני לאבטח את הנשיא בסיוע חייזרים הייתה נתקלת כנראה בצמצומים"

החייזר שמאבטח את הנשיא אובמה (globalrumblings.blogspot)

האם נשיא ארצות הברית ברק אובמה זוכה לאבטחה צמודה על ידי חייזר מהחלל החיצון? בבית הלבן סירבו היום להכחיש באופן גורף את תיאוריית הקונספירציה שהופצה ברשת האינטרנט, אך רמזו כי הסיכויים לכך קלושים - בהתחשב במצב הכלכלי במדינה ומתוך הנחה שאבטחה על-אנושית עשויה להיות יקרה מדי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בסרטון שהועלה לאחרונה לאינטרנט נראה איש ביטחון שצולם במהלך נאום הנשיא אובמה בפני שדולת איפא"ק בוושינגטון בחודש מרס לפני שנה, כשהוא מביט שוב ושוב לפנים ולאחור ומשנה צורה, לכאורה, במהלך דברי אובמה. בנאום החללי נכחו גם נשיא המדינה שמעון פרס ושגריר ישראל בארה"ב מייקל אורן.

צפו בחייזר מאבטח את אובמה:

הדובר בווידאו טוען כי איש השירות החשאי - אמריקני או ישראלי - "עשוי להיות חייזר משנה צורה דמוי אדם, אשר פועל עבור סמכות לא ידועה". לדבריו, על אף שבחשכת האולם עשוי האיש להיראות נורמלי, "מספר תופעות מוזרות מתגלות על פניו ועל ראשו". כמו כן נטען כי "הוא מתנהג בצורה משונה מאוד ותנועותיו מפחידות".

בהפגנת ספורטיביות והומור בריא, בחרה הסוכנות לביטחון לאומי של הבית הלבן שלא להכחיש את הטענות, אלא לטעון שבימים של קיצוצים וצנע, שומרי ראש מהחלל החיצון צפויים להיות הוצאה יקרה מדי.

"אינני יכולה לאשר את הטענות שנשמעו בסרטון, אך כל תוכנית לאבטח את הנשיא בסיוע חייזרים או רובוטים הייתה נתקלת ככל הנראה בצמצומים, או אפילו בביטול מוחלט", אמרה דוברת הסוכנות קייטלין היידן. "לפרטים נוספים אתם מוזמנים לפנות לשירות החשאי או ל'אזור 51'".