פורד הציגה נשים קשורות ברכב - ונאלצה להתנצל

"השאירו את דאגותיכם מאחור", נכתב בפרסומת לדגם חדש של "פורד" שהופץ בהודו, אבל לחברה היא גורמת עד כה בעיקר לדאגות. הפרסומת מציגה נשים בלבוש מינימלי, כשהן קשורות בתא מטען של רכב - כדי להדגים כמה הוא מרווח. בפורד התנצלו ופיטרו את האחראי, אבל הנזק כבר נעשה

ברלוסקוני משאיר את הבעיות מאחור (פורד)

בטעם רע: הנהלת "פורד" בארצות הברית פרסמה היום התנצלות והודיעה שהיא "בהלם", אחרי שבמשרדי ענקית הרכב התקבלו תלונות רבות על כרזות פרסומת לפורד בהודו - בהן נראות נשים קשורות בתא המטען של מכונית וליד ההגה יושב ראש ממשלת איטליה לשעבר סילביו ברלוסקוני.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בהנהלה הודיעו שהאיש האחראי לפרסומת הבעייתית, בלשון המעטה, פוטר מתפקידו. אבל הנזק כבר נעשה והתמונות מופצות בכל העולם. "כולנו בהלם", אמר ג'ים פרלי, אחראי המכירות העולמיות בחברה. "עודכנו כמובן ועכשיו אנו עוברים על כל הפרסומות שלנו. אנו מתייחסים לזה מאוד ברצינות".

תמונה נוספת מציגה את הידוענית פריס הילטון במושב הנהג. במקרה הזה, במושב האחורי מצטופפות האחיות קרדשיאן ובתחתית הפרסום מופיע הכיתוב: "עזוב את דאגותיך מאחור עם תא המטען הגדול של פיגו".

"אנו מאוד מצטערים על פרסום הכרזות המבישות. הן חסרות טעם ונוגדות את הסטנדרטים של המקצוענות וההגינות של החברה", אמרו במשרדי פורד בהודו. למרבה הפלא, הפרסומת יצאה למכבשי הדפוס ולרשת כמה ימים אחרי שהפרלמנט ההודי אישר ענישה חמורה מאוד נגד פשעי מין, חקיקה שעברה על רקע מעשי האונס שמסעירים את המדינה.