תעלומה בארה"ב: שניים נהרגו בצניחה חופשית

צניחה קטלנית: שני גברים מאיסלנד נהרגו במהלך צניחה חופשית שביצעו בשמי פלורידה. על פי הדיווח כוחות משטרה חיפשו אחרי הגופות במשך לא פחות מ-9 שעות. עדיין לא ברור מה בדיוק גרם למוות, אבל מהערכות ראשוניות נראה שמדובר בתקלה במצנחים

שיעור צניחה חופשית - ארכיון (לייבליק)

המשטרה בפלורידה חוקרת מה גרם למותם של שני גברים - מדריך צניחה חופשית ותלמיד מאיסלנד - שלקחו חלק בצניחה חופשית, אבל לא הגיעו למקום הנחיתה עם שאר הקבוצה - וגופותיהם נמצאו מאוחר יותר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

השניים קפצו ממטוס בשמי פלורידה אתמול (יום שבת) בשעות הבוקר, יחד עם עוד 20 אנשים באזור זפיר-הילס, לא רחוק מהעיר טמפה. השריף של המחוז, מלאני סנואו, אומרת שצוותים מיוחדים חיפשו אחר גופותיהם של הקופצים במשך 9 שעות ומצאו אותם רק בזכות סיוע מהאוויר.

סנואו טוענת שהחברה שמפעילה את האירוע יידעה את המשטרה שברגע שראו רק 20 מצנחים במקום ה-22 הצפויים. הגופות נמצאו ביער במרחק של כמה קילומטרים מהמקום שבו צנחה הקבוצה.

סנואו לא הסכימה להגיד מה בדיוק גרם לתאונה למרות שאלות הכתבים בארה"ב, שביקשו לדעת האם מדובר במצנחים שלא נפתחו. היא דיווחה ששני ההרוגים הם המדריך בן ה-41 אורבר ארנרסון ותלמידו בן ה-25 אנדרימר פורדרסון מאיסלנד.