רצח מחריד בארה"ב: תינוק בן שנה נרצח – 5 שנים אחרי אחיו

המקרה המזעזע שמטלטל את ארה"ב: שני קטינים ניסו לשדוד אם ותינוקה שיצאו לטייל ברחוב - ורצחו את הפעוט בן השנה שישב בעגלה. "אמרתי להם שאין לי כסף - ואז הם ירו בתינוק שלי ונמלטו", אמרה האם ההמומה שקוברת בן שני ב-5 שנים

התינוק שנרצח. רק יצא לטיול עם אמו (AP)

רצח מחריד של תינוק בן שנה מזעזע את ארה"ב: שני קטינים ירו בפעוט כבן שנה ללא כל סיבה במהלך ניסיון שוד שהתרחש בעיירה קטנה בג'ורג'יה. אמו ההמומה של התינוק, איבדה בן נוסף לאחר שבנה בן ה-18 נהרג לפני 5 שנים בקטטת רחוב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ג'ני ווסט רק יצאה לטיול תמים ברובע העתיק של העיירה בראנסוויק בדרום מדינת ג'ורג'יה שבארה"ב, אלא שהיא לא תיארה לעצמה שהוא יסתיים ברצח אכזרי ובלתי נתפס של בנה התינוק בן ה-13 חודשים. בזמן שטיילה עם בנה הפעוט אנטוניו בעגלה, התקרבו אליה שני נערים ששאלו אותה אם יש לה כסף לתת להם.

"אמרתי להם שאין לי כסף", סיפרה ווסט המבוהלת לחוקרי המשטרה. "בשלב הזה אחד מהם כיוון אליי אקדח ודרש שוב כסף. הוא ירה ירייה לעבר הקרקע, וכדור לא נפלט - אז חשבתי שמדובר באקדח מזויף", סיפרה ווסט.

"קוברת בן נוסף". האם ההמומה לאחר הרצח (AP)
אלא שאז, כך לדברי ווסט, הנער החל לירות לעברה - וכדור שנפלט שפשף את אוזנה השמאלית. "נבהלתי מאוד, והם שוב שאלו אותי אם יש לי כסף. אמרתי להם שאין לי כלום בגלל שזה יקר מאוד לגדל תינוק. הם לא האמינו לי", אמרה ווסט. זמן קצר לאחר מכן נורתה ירייה נוספת, שפגעה בברכה ופצעה אותה באורח קל.

"הכל קרה כל כך מהר שלא זכרתי שנפגעתי אפילו", שחזרה את רגעי האימה. "ממש אחרי כמה שניות אחד מהם צרח לעברי: 'את רוצה שנפגע בתינוק שלך?'", סיפרה ווסט שהתחננה על חייו של בנה וביקשה שלא יפגעו בו. אך קריאותיה לא עזרו - ואחד הנערים כיוון את האקדח לעבר פניו של התינוק חסר הישע - וירה.

השניים דחפו את האם הבוכייה ונמלטו מהמקום. שוטרים שהגיעו לזירה הושיטו לאם עזרה ופינו אותה לבית החולים המקומי, בעוד אחרים פתחו במרדף מדלת לדלת אחר הקטינים היורים שנמלטו. לדברי השוטרים במקום, הקטינים הנמלטים מבוקשים בחשד לרצח מדרגה ראשונה.

הטרגדיה הכפולה של ווסט: בן נוסף שלה נהרג בקטטה

פני הרשע. הקטין בן ה-17 החשוד ברצח (AP)
המקרה המזעזע של ווסט לא נגמר כאן: לפני 5 שנים איבדה את בנה שון בקטטת רחוב בה היה מעורב בניו ג'רזי. שון היה בן 18 כשנדקר לאחר שהוא וחבריו הצטיידו בסכין וניסו לפגוע בנער אחר. אלא שהיוצרות התהפכו והגיעו למצב בו שון עצמו נדקר - ומת מפצעיו. בסוף השבוע, כאמור, איבדה ג'ני ווסט בן נוסף.

"הפצע שלי יחלים, אבל את הלב השבור שלי ייקח הרבה יותר זמן לרפא. אני פשוט לא מאמינה שאני צריכה לקבור עוד ילד - ועוד תינוק שלא הספיק אפילו לעשות דבר בחייו חוץ מלחייך אליי, לבכות לפעמים ולאהוב סרטים של דיסני", מיררה בבכי האם.