צעיר פתח במסע ירי בארה"ב

צעיר בן 29 חשוד שנכנס למתחם דירות בברוקלין שבמדינת ניו יורק והחל לירות לכל עבר. כתוצאה, צעיר בן 24 נהרג, ולפחות 2 בני אדם נפצעו באורח אנוש. המשטרה מחפשת אחר היורה

מסע הרג נוסף. אילוסטרציה (AP)

אדם חמוש ברובה נכנס למתחם דירות בשכונת קוני איילנד בברוקלין שבמדינת בניו יורק, ופתח בירי לכל עבר. כתוצאה מהירי נהרג אדם אחד לפחות, ושלושה נפצעו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

המשטרה מחפשת אחר ג'וזף בראון בן ה-29, החשוד בביצוע הירי. הרשויות בניו יורק טרם יודעים מה גרם לבראון לפתוח באש או את זהות ההרוג והפצועים. המשטרה מוסרת כי החשוד ניסה להיכנס לדירה, וכשלא הצליח להיכנס שבר את הדלת. החשוד נכנס לדירה והתחיל לירות לכל עבר. צעיר בן 24 שנורה בראשו מת במקום. החשוד המשיך וירה באישה בת 62 בבטנה. אדם נוסף בן 40 נורה בראשו, אך מוגדר במצב בינוני וטופל במקום.

על פי המשטרה, 4 בני אדם ששהו באותו הזמן בדירה לא נפגעו, ביניהם ילד בן 10. האישה וצעיר נוסף שפונו לבית חולים בברוקלין מוגדרים במצב אנוש.

לפני 3 חודשים - מסע ההרג בקונטיקט שגבה את חייהם של 27 בני אדם

חמוש רעול פנים נכנס בחודש דצמבר לבית הספר היסודי "סנדי הוק" בעיר ניוטון שבקונטיקט, ארצות הברית, והחל לירות לכל עבר. כתוצאה מכך נהרגו לפחות 27 בני אדם, מהם 20 ילדים. היורה היה צעיר בשם אדם לנזה, בן 20, שנשא על גופו מלבד 2 רובים ותחמושת רבה, גם את תעודת הזהות של אחיו ריאן בן ה-24, מה שהקשה על השוטרים לזהות את גופתו. בעקבות האירוע הטרגי, התעוררה בארה"ב השאלה האם להמשיך ולהתיר קניית נשק ותחמושת ללא הגבלה.