בישל את אשתו - ונשלח ל-15 שנים

בית המשפט בארצות הברית גזר 15 שנות מאסר על השף שהשתמש במקצוע שלו להסתיר רצח בצורה מזעזעת: הוא הורשע שקשר את אשתו בסרט דביק למשך מספר ימים, וכשמצא את גופתה ללא רוח חיים הוא בישל אותה במשך ארבעה ימים עד שלא נשאר דבר זולת הגולגולת. כשבאו השוטרים לעצור אותו הוא קפץ מצוק והפך לנכה

השף הרוצח בבית המשפט (AP)

שף אמריקני שהורשע בהריגת אשתו ובישול גופתה נשלח ל-15 שנות מאסר לאחר שבית המשפט בקליפורניה הרשיע אותו ברצח מדרגה שנייה. השף, דיוויד רוברט ויינס, בן 49, הועמד לדין לאחר שבשנת 2009 אשתו נעלמה מביתה וגופתה לא נמצאה מעולם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במהלך משפטו ויינס הודה שקשר את אשתו בסרט דביק, ולאחר מכן הוא מצא אותה ללא רוח חיים. כדי להעלים את גופתה, הוא בישל את הגופה במשך ארבעה ימים. כשהשוטרים הגיעו לעצור אותו, הוא קפץ מצוק ונפצע קשה, ומאז הוא מרותק לכיסא גלגלים.

הוא טען כי לא נערך לו משפט הוגן וביקש לערוך לו משפט חדש, השופט דחה את בקשתו. בחודש ספטמבר 2012 בית המשפט הרשיע אותו במעשה המזוויע - בישול גופתה של אשתו במשך ארבעה ימים במים רותחים כדי להעלים כל ראיות לפשע.

חבר המושבעים בבית המשפט בלוס אנג'לס הרשיע אותו לאחר דיון של חמש שעות. אחד המושבעים אמר לאחר ההכרזה על פסק הדין כי אם הוא היה חף מפשע הוא לא היה קופץ מהצוק כשבאו לעצור אותו. ההרשעה סיימה את התעלומה של היעלמות אשתו, שנראתה לאחרונה יותר משלוש שנים לפני הרשעתו. משך כל הזמן הזה הוא טען כי הוא אוהב את אשתו ואין לו קשר להיעלמותה.