אובמה מבקר בישראל, מישל מבקרת משפחות פצועים

בזמן שנשיא ארצות הברית ברק אובמה מבקר במזרח התיכון, רעייתו מישל לקחה את בנותיהם ואת הכלב המשפחתי ונסעה לכבוד האביב לבקר משפחות של פצועים בבסיס צבאי. הנשיא אובמה: מישל מאוד רצתה לבוא, אבל היא דואגת לבנות שהולכות לבית הספר

מה עושה מישל אובמה בזמן שבעלה נשיא ארצות הברית ברק אובמה מבקר בישראל וברשות הפלסטינית? הגברת הראשונה קיבלה היום את יומו הראשון של האביב בלוח השנה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אובמה ושתי בנותיה סאשה ומלייה יצאו לאחד מבסיסיהצבא האמריקני כדי לברך את המשפחות לכבוד חג הפסחא המתקרב. בדרך כלל מגישים ארנבים בחג הזה, אבל מישל שצירפה לביקור גם את הכלב המשפחתי בו, בחרה בדמותו כהשראה לעוגיות שהביאה.

מישל שהביאה איתה גם את הכלב בו, שאלה את ילדי הבסיס "האם אתם מוכנים להראות לי איך עושים כאן דברים?". אמרה וניסתה להפעיל את הילדים לשעת כושר של ריקודים. ילדי הבסיס העדיפו לשבת עם הגברת הראשונה לשיחה. אפשר למצוא קווי דמיון ללוח הזמנים וההעדפות של הבעל ומארחיו. המתקן הצבאי בו ביקרה אובמה הוא בסיס מיוחד שבו הצבא האמריקני מארח את בני משפחה שאחד מיקיריהם מאושפז לאחר פציעה.

אתמול, בביקור בבית ראש הממשלה ניהל הנשיא שיחה קצרה עם בנו של ראש הממשלה, יאיר נתניהו. בשיחה הקצרה, שהתקיימה בנוכחות ראש הממשלה נתניהו ושרה רעייתו, אמר אובמה ליאיר כי הוא שמח מאוד לראות אותו ואיחל לו בהצלחה. בנוסף, יאיר שאל לשלומן של בנותיו של אובמה, שלא הגיעו לביקור. אובמה סיפר שמישל אשתו לא הגיעה לביקור ונשארה בבית הלבן בוושינגטון כדי לדאוג לבנותיהם שנמצאות בבית הספר. "היא מאוד רצתה לבוא", אמר אובמה.

אובמה בישראל - הסיקור המלא:

"עמדתי להתמוטט בזמן ששרתי לאובמה"

אובמה בישראל: הטקס המלא בנתב"ג. צפו

הקצין שפגש את אובמה: "משהו של פעם בחיים"

קבלת הפנים לנשיא אובמה - בתמונות

אובמה הסיר את הז'קט - נתניהו אחריו

בתי הקפה בירושלים מחכים להזמנה נשיאותית

ביקור אובמה: באנימציה הכל ורוד

צפו: מסלול יומו הראשון של אובמה בישראל

לו"ז צפוף, הסוגייה הדחופה - סוריה

הווידאופדיה: מי אתה ברק אובמה?