רוצח הילדים השפיל את הוריהם בדיון בבית המשפט

טי.ג'י. ליין מאוהיו רצח לפני כשנה שלושה ילדים ופצע שלושה נוספים באחד ממסעות הטבח המטורפים שהסעירו את ארה"ב. אמש הוא הופיע בבית המשפט כשעל חולצתו נכתב "רוצח", הפנה אצבע משולשת לעבר ההורים האבלים והוסיף להעליב אותם

רצח את ילדיהם בדם קר - והעליב את הוריהם בבית המשפט: טי. ג'י. ליין, צעיר בן 18 מאוהיו שרצח שלושה תלמידים ופצע עוד שלושה במסע ירי בשנה שעברה בבית ספר תיכון, הופיע לדיון בעניינו בבית המשפט, אליו הגיעו גם הורי הקורבנות שגבה.  

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ליין הופיע בדיון לצורך שמיעת גזר דינו עם חולצת אסיר שעליה כתוב KILLER ("רוצח"). מול עייני ההורים שאיבדו את ילדיהם, ליין ששמע את גזר הדין שנגזר עליו - מאסר עולם, הפנה אצבע משולשת לעבר הורי הילדים והחל לקלל אותם. "היד הזו שלחצה על ההדק והרגה את בניכם, מאוננת עכשיו על זיכרונם, לכו לעזאזל כולכם", קרא ליין. בתקשורת האמריקנית יש מי שרואים במחווה השערוריתית הזו הוכחה לכך שהצעיר אינו שפוי.

נכנס לקפיטריה ופתח במסע ירי

בפברואר 2012 נכנס ליין לקפיטריה בבית ספר התיכון בו למד, תיכון "צ'ארדון" שבעיר קטנה ממערב לקליבלנד, שם פתח במסע ירי שהרג שלושה מחבריו ללימודים ופצע עוד שלושה, אחד מהם משותק לשארית ימי חייו. על פי הפרסומים, לפני הרצח ליין נחשב לאחד התלמידים המבריקים בבית הספר.

לפני כחודש ליין הודה בכל האישומים המיוחסים לו. בגלל שביצע את הרצח ההמוני כשהיה קטין, התביעה לא דרשה עונש מוות. השופט במשפטו של ליין אמר שהוא נדהם מהעובדה שלא ראה שום סימנים לחרטה או לצער על ביצוע המעשה מטעם הצעיר המעורער.

נשיא ארה"ב ברק אובמה מנסה לקדם בחודשים האחרונים חקיקה שתמנע מהאזרחים לשאת נשק בעל אופי צבאי ולבדוק את זהות האנשים שקונים את הנשקים.