הודו: האוטובוס נפל מגשר, 37 נוסעים נהרגו

תאונת דרכים קטלנית התרחשה הלילה במערב הודו: אוטובוס שהוביל 50 נוסעים נפל מגשר במחוז רטנאגירי, 200 ק"מ דרומית למומבאי לאחר שהנהג איבד את השליטה על הרכב. 37 נהרגו ולפחות 14 נפצעו. הערכות - כל ההרוגים הם אזרחי הודו. משרד החוץ - לא ידוע על ישראלים שנפגעו

האוטובוס לאחר התאונה, הבוקר (AP)

תאונת דרכים קטלנית בהודו: לפחות 37 בני אדם נהרגו לאחר שהאוטובוס בו נסעו במערב המדינה התהפך ונפל מגשר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

התאונה התרחשה במחוז רטנאגירי שבמערב המדינה, 200 קילומטרים דרומית למומביי, לאחר שהאוטובוס נפל לתוך נהר יבש - כך מסרה המשטרה המקומית. 14 נוסעים נוספים נפצעו בדרגות חומרה שונות ופונו לבתי החולים באזור.

האוטובוס, בו היו יותר מ-50 נוסעים עשה את דרכו מגואה למומבאי, כשלפתע הנהג איבד שליטה על הרכב וזה נפל לתוך התהום. הנהג נפצע בתאונה, בה לא היה מעורב רכב נוסף.

במשרד החוץ בירושלים אמרו הבוקר כי "לא ידוע כעת על ישראלים שהיו מעורבים בתאונה הקטלנית, אך הנושא עדיין נבדק". עוד נמסר מהמשטרה כי באוטובוס נסע אזרח רוסי אחד וכי יתר הנוסעים, כך על פי ההערכות, היו אזרחי הודו הודים כולם. המשטרה ההודית פתחה בחקירה של האירוע ושל נסיבות התאונה הקשה. יותר מ-100 אלף הודים נהרגים מדי שנה בתאונות דרכים בהודו, זאת עקב תנאי דרך משובשים רבים ואי הקפדה מספקת על אופן הנהיגה וחוקי התנועה.