הודו: 20 נעצרו בחשד לאונס התיירת

המשטרה המקומית עצרה 20 תושבי חבל מדאיה פרדש במרכז המדינה, בחשד למעורבות באונס הקבוצתי של אישה משוויץ לנגד עיני בעלה. השניים הותקפו ונשדדו ביום שישי האחרון, כשיצאו לטיול אופניים מעיר המקדשים אורקה לכיוון הטאג' מאהל. חמישה מהעצורים הודו במעשה

משטרת הודו עצרה במרכז המדינה 20 בני אדם בחשד שהיו מעורבים באונס התיירת משוויץ, לעיני בעלה, לאחר שתקפו ושדדו את בני הזוג - שיצאו לטיול אופניים ביום שישי האחרון. מפקד המשטרה אמר הבוקר שכל העצורים מתגוררים בכפרים באזור התקיפה - בחבל מדאיה פרדש. חמישה מהחשודים הודו במעשה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בני הזוג הותקפו בערב יום שישי, כשהתכוננו לחניית הלילה בלב יער בעיצומו של מסע אופניים מעיר המקדשים אורקה לכיוון ארגרא כדי לראות את הטאג' מאהל. על פי הדיווחים, קבוצה של 5-7 גברים התנפלה על בני הזוג והחלה להכותם. השניים מסרו באיומים את ציוד הצילום והמחשוב שלהם, אבל התוקפים המשיכו בשלהם. הם קשרו את הגבר ואנסו את רעייתו, אחד אחרי השני - מול עיניו.

החבורה נעלמה אחרי המעשה אל תוך היער. תיירים אחרים ותושבים מקומיים הזעיקו את המשטרה, שפינתה את האישה לבית חולים בעיר גוואליאור, שם היא עדיין, מקבלת טיפול רפואי.

בעלה נמצא לצידה כמו גם הרבה מאוד אנשי משטרה ועיתונאים, שחוששים כי האירוע יוסיף לביקורת הקשה על תופעת האונס בהודו ויפגע בענף התיירות המשגשג במדינה.