הם מפחדים? "לא נראה את מוחמד". צפו

רשת החדשות הבריטית "סקיי" ראיינה את קרוליין פרוסט, לשעבר חברת מערכת ב"שארלי הבדו", שביקשה במהלך הריאיון להציג את שער המגזין החדש שבו נראית קריקטורה של הנביא מוחמד. איך זה נגמר?

בעוד ששלושה מיליון עותקים מהמגזין "שארלי הבדו" אזלו מהמדפים בתוך שעות ספורות, הודפסו היום (חמישי) עוד שני מיליון עותקים. אלא שנראה כי מתקפת הטרור במערכת העיתון בפריז בשבוע שעבר שגבתה את חייהם של 12 בני אדם נותנת את אותותיה במערכות תקשורת ברחבי העולם: רשת "סקיי" הבריטית ראיינה היום את קרוליין פרוסט, לשעבר חברת מערכת בעיתון הסאטירי הצרפתי שרצתה להראות את השער החדש - אך בחדר השידור קטעו זאת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"מה שממש מטורף זה שאפילו בבריטניה אי אפשר להציג תמונת שער פשוטה כמו זאת שבה נראה מוחמד...", אמרה פרוסט במהלך הריאיון וביקשה להראות את האיור שמוצג בשער המגזין. בשלב הזה עברה המצלמה אל המגישה שמצידה מיהרה להתנצל בפני הצופים.

"כאן ב'סקיי ניוז' החלטנו שלא להראות את השער הזה, כך שנעריך אם קרוליין לא תראה אותו", היא אמרה. "אני בהחלט מתנצלת אם מישהו מצופינו נפגע מכך. כפי שידוע לכם אנחנו ב'סקיי ניוז' קיבלנו החלטה מערכתית שלא להציג שער מגזין 'שארלי הבדו'".